Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube Banuje Filmy po 1 dniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YouTube Banuje Filmy po 1 dniu (/Temat-YouTube-Banuje-Filmy-po-1-dniu-83465)



YouTube Banuje Filmy po 1 dniu - AnnaKa - 10-01-2014 07:45

Witam

Mam dość spory problem od jakiegoś czasu YouTube banuje mi filmy po 1 DNIU . Ledwo co się nisza rozkręca już jest ban i tak ciągle . Za każdym razem nowe konto. Jak ludzie robią to że głupie hacki mają po ponad rok na YouTube a ja wrzucając film który nie jest żadną ściemą mam banowany w ciągu 24h.?

Zbanowano mi w ciągu tygodnia 19 filmów na 12 różnych kontach


RE: YouTube Banuje Filmy po 1 dniu - draksone - 10-01-2014 16:09

Może są już wyczuleni na twoje ip,albo wrzucasz cały czas ten sam film i konkurencja zgłasza


RE: YouTube Banuje Filmy po 1 dniu - AnnaKa - 10-01-2014 18:46

Mam zmienne IP nagrywam nowe Wideo cały czas robię tak by było ok. i nic :/


RE: YouTube Banuje Filmy po 1 dniu - daniel42na - 10-01-2014 18:58

Nie wypromowana filmy dużo szybciej padają niż nabite.
Wrzuć filmik jako niepubliczny - gdy dodasz już troche viewsów, like i komentarzy to zmien status na publiczny.
Flagujące konkurencje osoby zazwyczaj szukają filmów sortując je po dacie dodania więc widocznie ktoś dobrze pilnuje konkurencji Tongue


RE: YouTube Banuje Filmy po 1 dniu - AnnaKa - 11-01-2014 14:40

Też tak robię udostępniam Video od ok. 2k ale to nic nie daje , dziwi mnie to bo z konkurencji trzymają się po 100k nawet mają i 2-3 lata :/


RE: YouTube Banuje Filmy po 1 dniu - draksone - 12-01-2014 15:46

2,3 lata temu ppa nie było takie modne,a filmik który ma 100k wyświetleń potrzebuje dużo złoszeń żeby go usunięto.


RE: YouTube Banuje Filmy po 1 dniu - AnnaKa - 12-01-2014 20:28

Rozumiem Smile Dzięki za info Smile