Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. (/Temat-Czy-kupilibyscie-poradnik-za-2000-zl-83451)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - TheGleeMat - 10-01-2014 00:36

Nie zarabiam takich sum ( jeszcze Big Grin ) , ale sądzę, że 2 tysiące to dość wygórowana cena za koszt jednego poradnika z jakiegoś mojego skromnego doświadczenia myślę, że szkolenia były by lepszą formą, ale to tylko moja skromna opinia Smile


RE: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - Admin - 10-01-2014 00:42

Jak dodasz klauzulę w której zapewnisz że przy spełnieniu odpowiednich warunków zarobi się xxx złotych w innym przypadku zwrócisz pieniądze to można dyskutować, w innym przypadku absolutnie bym nie zainwestował, szczególnie w przypadku użytkownika o niewielkim stażu.


RE: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - szy1sw - 10-01-2014 01:43

Po pierwsze zależy od tego czego dotyczy ten sposób, tzn czy chodzi o kredyty, sprzedaż czy co? No i tak jak Admin pisał czy jest jakieś zabezpieczenie


RE: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - marcel_kk - 10-01-2014 04:30

Cena zaporowa. Z doświadczenia wiem, ze jak coś jest dobrego i dopóki daje zysk to na forach pojawia się jak już powoli przestaje być dochodowe a właściciel ujawnia sposób jedynie po to aby na koniec jeszcze zyskać na naiwności ludzkiej.
Z drugiej strony to dobrze wiesz, ze jak sprzedasz choć jeden poradnik to osoba kupująca go będzie chciała szybko odrobić zainwestowaną kwotę wchodząc w spółki z innymi, także sposób rozleje się po necie, za tydzień będzie można kupić ten nic nie warty już wtedy poradnik za 15-20 zł.


RE: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - zaple - 10-01-2014 07:03

(09-01-2014 23:23)masterex2 napisał(a):  @zaple
Musisz mieć świadomość tego,że sprzedając poradnik 1 osobie dostanie go z 5 osób. Niestety ludzie wchodzą w różne spółki lub odsprzedają to dalej. Także jeżeli to jest bardzo dochodowa nisza proponuję Ci nie sprzedawać kury znoszącej złote jaja ;]

Nie wiem, czy ktoś kto kupi za 2K poradnik będzie chciał się nim dzielić.

(09-01-2014 23:07)macer napisał(a):  Osoby, które zarabiają większe pieniądze mają raczej własne pomysły na zarobek, więc nie są im potrzebne poradniki, tym bardziej za taką cenę. Wink

Każdy ma inne podejście. Internet to też biznes, więc inwestowanie i budowanie nowych rzeczy powinno być na porządku dziennym. Zarobki nie mają tutaj znaczenia. Jeżeli ktoś dorósł do zarabiania w internecie to wie o czym mówie.

(10-01-2014 00:42)Admin napisał(a):  Jak dodasz klauzulę w której zapewnisz że przy spełnieniu odpowiednich warunków zarobi się xxx złotych w innym przypadku zwrócisz pieniądze to można dyskutować, w innym przypadku absolutnie bym nie zainwestował, szczególnie w przypadku użytkownika o niewielkim stażu.

Bez problemu mógłbym takie coś dodać. Jak pisałem, jeżeli ktoś będzie pracować, to nie ma możliwości nie zarobienia.

(10-01-2014 04:30)marcel_kk napisał(a):  Cena zaporowa. Z doświadczenia wiem, ze jak coś jest dobrego i dopóki daje zysk to na forach pojawia się jak już powoli przestaje być dochodowe a właściciel ujawnia sposób jedynie po to aby na koniec jeszcze zyskać na naiwności ludzkiej.
Z drugiej strony to dobrze wiesz, ze jak sprzedasz choć jeden poradnik to osoba kupująca go będzie chciała szybko odrobić zainwestowaną kwotę wchodząc w spółki z innymi, także sposób rozleje się po necie, za tydzień będzie można kupić ten nic nie warty już wtedy poradnik za 15-20 zł.

Gdybym sprzedawał to dla tego, że wchodzę na internety zachodnie. Masz rację nie wiem czy by mi się to opłaciło sprzedając pomysł nie wiadomo komu, komuś kto by to wrzucił w neta. Ale to musiałby być naprawdę jakiś głąb.


Dzięki za odpowiedzi.


RE: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - kamcio98884 - 10-01-2014 15:35

ja bym nie kupił chodz zarabiam 2k na miesiac


RE: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - Qwik - 10-01-2014 15:39

"Nie wiem, czy ktoś kto kupi za 2K poradnik będzie chciał się nim dzielić."

Ludzie będą kupować w grupach na przykład po 20 osób i wtedy to koszt 100 zł na głowę.


RE: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - Meloman - 10-01-2014 15:53

Tak jak poprzednicy, jeśli dałbyś mi 100% pewności na to, że :
• po 2 miesiącach ten sposób się nie wypali
• pracując 3/4h - nie ma opcji bym nie zarobił poniżej 1000 zł po 2 miesiącach
• nie potrzeba mieć do tego "talentu"
• jeśli bym czegoś nie rozumiał, byś dopomagał dalej.

Ciesze się ze mogłeś poznać moją opinię, chociaż cena troszeczkę z kosmosu Big Grin


RE: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - zofia2007 - 10-01-2014 17:43

(10-01-2014 15:53)Meloman napisał(a):  Tak jak poprzednicy, jeśli dałbyś mi 100% pewności na to, że :
• po 2 miesiącach ten sposób się nie wypali
• pracując 3/4h - nie ma opcji bym nie zarobił poniżej 1000 zł po 2 miesiącach
• nie potrzeba mieć do tego "talentu"
• jeśli bym czegoś nie rozumiał, byś dopomagał dalej.

Ciesze się ze mogłeś poznać moją opinię, chociaż cena troszeczkę z kosmosu Big Grin

Pozostaje jeszcze gwarancja zwrotu kasy

Huh


RE: Czy kupilibyście poradnik za 2000 zł. - BlackFacePL - 10-01-2014 18:31

Cena oporowa, ja bym nie zainwestował tyle