Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jedna wielka klika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jedna wielka klika (/Temat-Jedna-wielka-klika-83450)



Jedna wielka klika - maax6 - 09-01-2014 22:14

Proszę o ustosunkowanie się Admina do moich zarzutów.

Wspaniale na forum się robi. Szary użytkownik nie ma szans. W dniu dzisiejszym chciałem zakupić poradnik jednego z użytkowników. W pierwszym poście ewidentnie było napisane że rezerwacja poradnika trwa 24h. Czekałem tylko na wypłatę, zakupu bym dokonał, ale niestety. Pomimo rezerwacji poradnik został sprzedany innej osobie. Autor próbował kręcić że rezerwacje miał na PW, co jest nieprawdą, ponieważ sam po mojej rezerwacji pisał że jedna sztuka jest. Po mojej interwencji "góra" zamknęła temat. Chcąc zamknąć mi usta. Ciekawe dlaczego inne tematy nie są zamykane z taką prędkością światła. Może jakieś wyjaśnienia.


RE: Jedna wielka klika - Killer - 09-01-2014 22:18

cry me a river bo moderator szybko zrobił to co powinien? facepalmfacepalm


RE: Jedna wielka klika - maax6 - 09-01-2014 22:22

Nie chodzi że szybko zrobił co powinien.
1. Użytkownik oferujący sprzedaż nie przestrzega swojego regulaminu - czas rezerwacji
2. Jak nigdy moderator zamyka temat w 5 sekund


RE: Jedna wielka klika - Scoobyx - 09-01-2014 22:40

Nie ma się co zamartwiać, pewnie i tak jakiś słaby poradnik. A sprzedający wiadome, kto pierwszy mu wyśle hajs to sprzedaje.


RE: Jedna wielka klika - daniel42na - 09-01-2014 22:46

Kto pierwszy ten lepszy... ten też chciałeś sprzedać dalej? Sad
http://zarabiam.com/Temat-Bukmacherka-czyli-jak-zarobic-nawet-do-500-zl-dziennie-76063?pid=709398#pid709398


RE: Jedna wielka klika - maax6 - 09-01-2014 22:53

Teraz wiadomo, będzie szukanie dziury w całym, jak nie pasuje szanownym wyjadaczą to od razu bana mi walnijcie, bo jestem: oszust, złodziej, wyłudzacz, skarżypyta i niewiem kto jeszcze. Typowo po polsku. Najlepiej jak człowiek siedzi cicho i się nie odzywa. Jeśli stwierdzi że coś jest nie tak, to "wszystkie chwyty dozwolone". Fakt tamten temat był. Zostałem wzięty pod szpic i głupio odpowiedziałem. To nie znaczy że kupuje poradniki do dalszej odsprzedaży. Ktoś celowo zagaił temat.
Nie wspomnę że zawsze obowiązuje domniemanie niewinności. Cóż Tutor=Pan i Władca i pewnie ma racje. Chciałem sprzedać
Może poprzytaczać milion przykładów tetatów zamykanych po tygodniach jak nie po miesiącach wiszenia. Chyba wszyscy o tym wiedzą. Ale ten akurat, przypadkowo zamyka się po chwili. Ciekawe.


RE: Jedna wielka klika - daniel42na - 09-01-2014 23:02

A co ma zamknięcie tematu do tego czy autor zechce Ci sprzedać poradnik czy nie? Nic, zachował się jak typowy sprzedawca - a Ty próbujesz szukać winnego, ochłoń. To nie jest portal aukcyjny który gwarantuje sprzedawcy i klientowi zadowolenie, masz kontakt do niego - pisz, ten temat jest zbędny.


RE: Jedna wielka klika - Bandaid - 09-01-2014 23:04

Sprzedający chciał zamknięcia tematu więc moderator go zamknął. Ewentualne pretensje możesz kierować co najwyżej do bola. A te twoje aluzje wobec moderacji są dosyć żałosne....


RE: Jedna wielka klika - Scoobyx - 09-01-2014 23:15

Na reputację, pracuje się całe życie Wink