Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się wyżyć z Internetów? Dziennik Vhailors`a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy da się wyżyć z Internetów? Dziennik Vhailors`a (/Temat-Czy-da-sie-wyzyc-z-Internetow-Dziennik-Vhailors-a-83443)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy da się wyżyć z Internetów? Dziennik Vhailors`a - Bandaid - 03-05-2014 09:41

(03-05-2014 09:25)Krashai napisał(a):  
(03-05-2014 07:38)Vhailors napisał(a):  Zarabiam na CPA - peerfly. Różnie, stawki w skali do 10 oceniam na 6+, ale chodzi mi o jedną konkretną ofertę, a mają ją dla ok. 30 państw po całkiem przyzwoitej stawce.

Matura, więc przez ostatnie dni tylko 400$ do przodu

A ta oferta polega na podaniu numeru jak zwykle xD ?
Nie, poczytaj co to CPA. Te śmieciowe instantery czy firesuby nie mają z nim wiele wspólnego.


RE: Czy da się wyżyć z Internetów? Dziennik Vhailors`a - Vhailors - 03-05-2014 10:36

Dokładnie, nie mam zamiaru zarabiać na wciskaniu kitu ludziom, sępieniu na nich i tym bardziej na Polakach. Moi "klienci", są naprawdę zainteresowani ofertą i też czerpią z tego korzyści. Smile


RE: Czy da się wyżyć z Internetów? Dziennik Vhailors`a - Krashai - 03-05-2014 11:55

Nigdzie nie mogę znaleźć dokładnie co to jest CPA. Wiem tylko tyle że to jest "płaca za akcje" alejak to wykorzystać ? Jestem grafikiem 3D oraz tworzę pixel arting więc myslę że też mogę to wykorzystać. Ale dobra nie będę już truł dupy, chętnych do opisania mi jak to wykorzystać zapraszam na pw.

A Tobie vhailors gratuluje tego że osiągasz spory zarobek dzięki temu czego robisz ;P


RE: Czy da się wyżyć z Internetów? Dziennik Vhailors`a - GGG205 - 03-05-2014 15:52

Vhailors mentorujesz do PPI ? Mam na media-king 1.39$.


RE: Czy da się wyżyć z Internetów? Dziennik Vhailors`a - Vhailors - 05-05-2014 11:18

Nie, nie mentoruję ;c

Matura z polskiego - spacerek Big Grin


Czy da się wyżyć z Internetów? Dziennik Vhailors`a - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.