Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting XXX [szukam] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting XXX [szukam] (/Temat-Hosting-XXX-szukam-83396)



Hosting XXX [szukam] - Doragon - 08-01-2014 23:17

Witam.

Jakie macie propozycje odnośnie hostingu dla stron xxx.
Musze pilnie przenieść stronę. Mam na hostinger.pl ale uciekam od nich.
Moja strona oparta jest o linki embed więc nie potrzebuje sporo miejsca.
Szukam coś w stylu darmowego z możliwością wykupienia premium.
Rożne konta premium w zależności od potrzeb.

Aktualnie mam wykupiony hosting na:
- hostinghouse.pl
- az.pl
Może któryś z nich się nada?


RE: Hosting XXX [szukam] - zaple - 09-01-2014 08:23

Nie każdy hosting pozwala. W az jest nawet dobry hosting, ale na twoim miejscu wcześniej bym do nich napisał i się upewnił.


RE: Hosting XXX [szukam] - Doragon - 09-01-2014 13:47

Porozmawiałem na czacie z konsultantką.
Podsumowanie:

Cytat:Ja
Pytam bo różnie bywa z hostingami. Podsumowując jak nie łamię przepisów polskiego prawa ,a strona nie obciąża serwera (patrz rodzaj konta hostingowego) nie muszę obawiać się ingerencji ze strony Az.pl

Konsultantka
Jeżeli zostanie zgłoszone do Az.pl naruszenie odnośnie Pana strony wówczas musimy się w stosunku do niego ustosunkować



RE: Hosting XXX [szukam] - linoskoczek - 11-01-2014 15:47

Sprawdź na Biznes-Host.pl, oni nie ingerują w strony klientów dopóki nie przeciążają im serwera/łącza lub dopóki nie otrzymają informacji od organów ścigania odnośnie strony klienta na ich serwerach.


RE: Hosting XXX [szukam] - Doragon - 11-01-2014 22:14

Użytkowniku linoskoczek nie śpij przed komputerem Smile
Dokładnie to napisałem post wyżej.
Pozdrawiam.


RE: Hosting XXX [szukam] - linoskoczek - 12-01-2014 18:56

Wierzysz w to co pisze konsultantka, czy użytkownik hostingu? Ja do konsultantów, a szczególnie z Az.pl, nie mam zaufania Wink

No i nie musisz się ograniczać tylko do Az.pl, a przynajmniej ja tak myślałem, gdy odpowiadałem.


RE: Hosting XXX [szukam] - Arturro999 - 15-01-2014 20:35

Najlepszy - http://www.netmark.pl