Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją (/Temat-Sprzedam-LG-L9-P760-z-roczna-gwarancja-83395)



Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją - gosialdo - 08-01-2014 23:16

1.Nazwa przedmiotu : LG L9 P760
2.Opis przedmiotu :

Waga: 125 gramów
Ekran: 4,7" LCD IPS, pokryty chemicznie utwardzanym szkłem Gorila Glass
Rozdzielczość: 540x960 pikseli (QHD) 234ppi
Procesor: Cortex A9, 2x 1,0Ghz
Układ graficzny: PowerVR SGX 540
Ram: 1GB, dostępne (756MB)
Nagrywanie w Full HD (1080p) w 30 kl/s
Bateria: 2150 mAh
Android: 4.1.2
Wejście kart pamięci

Telefon kupiłem niespełna rok temu w salonie Play. Używałem go głównie do pisania sms, maili oraz internetu. Nie było z nim większych problemów, wszystko chodzi płynnie i sprawnie. Płynnie działają na nim gry takie jak np. GTA III, Real Racing 3, Max Payne, seria Angry Birds, Mass Effect, Shadowgun, Deadspace, Killzone, Dead Trigger. Kilka z nich pochłonęło mnie podczas zajęć i mogę potwierdzić ich płynność. Bateria trzyma koło 3 dni. Największą zaletą tego telefonu jest ekran, jest naprawdę świetny!

Stan telefonu jak na zdjęciach, mechanicznie ideał. W serwisie LG sprawdzali wszystkie podzespoły ze 2 tygodnie temu. W przypadku pytań proszę o kontakt. Miłego oglądania Smile

3.Zdjęcia : ponad 25 zdjęć jest w linku do aukcji
4.Kontakt : tutaj na forum bądź przez kontakt ze sprzedającym na Allegro
5.Cena :599zł + 15zł przesyłka bez możliwości negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot : poprzez "kup teraz" na Allegro

Link: http://allegro.pl/lg-p760-l9-bialy-rok-gwarancji-od-producenta-i3867901935.html


RE: Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją - asiorek - 09-01-2014 00:03

mogl bys wrzucic screen z uzycia baterii ( no chyba że już ładowałeś. ) Ile trzyma bateria przy graniu włączonym wi fi itp ?


RE: Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją - gosialdo - 09-01-2014 09:48

Niestety już ładowałem. Przy samym wifi to 3 dni pociągnie, zależnie od ustawienia jasności wyświetlacza, który przy 100% naprawdę wali po oczach. Ogólnie mam taki nawyk że gdy idę spać to telefon podłączam do ładowania na noc więc też trochę trudno mi powiedzieć jak to wygląda. Jeżeli dużo grasz, przeglądasz neta i piszesz to ci polecam ładowanie w nocy, rano wstajesz i znów masz 100% Smile


Odp: Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją - asiorek - 09-01-2014 20:42

Tez mam l9 niby nowy w styczniu brany w salonie. Ja drugi wlasciciel. I podejrzewam ze gosciu cos namieszal, czekalem na przelew z fc, zamowilm baterie jutro dojdzie i zobaczymy. Bo ja poprostu nie gram w nic.. bo bateria a chce trzymac tel wlasnie do nocy zeby go podlaczyc. Robilem hard reset pomogl minimalnie, dalej to nie l9. lecz ja jak najbardzeiej polecam l9 i jeszcze w takim stanie za takie pieniadze , jak najbardziej tylko brac!

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją - gosialdo - 09-01-2014 22:19

dzięki za miłe słowa Smile co do ceny to patrząc po innych aukcjach moja wydaje się być średnią, tym bardziej że 100zł taniej sprzedają nowe zza granicy. Co prawda cło+koszty wysyłki i ogromne ryzyko podróbki ale strasznie psują rynek ;/

Mam nadzieję że zamówiłeś oryginalną baterię Smile


Odp: Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją - asiorek - 10-01-2014 07:08

Tak bateria oryginalna ( według zdjec i opisow ) no i nie jest to zwykly czlowiek tylko sklep, wiec raczej to co pisze to sprzedaje

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją - gosialdo - 10-01-2014 12:08

To czekam na wiadomości, jak po wymianie baterii sprawia się L-ka Smile
Zabawnym wydaje się być fakt że mój (jeszcze) LG także został kupiony w styczniu 2013 r. Smile


RE: Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją - gosialdo - 17-01-2014 16:43

http://allegro.pl/lg-p760-l9-bialy-rok-gwarancji-od-producenta-i3887515126.html

Zmuszony jestem wystawić jeszcze raz bo osoba, która go kupiła, zrezygnowała z zakupu. O to nowy link


Sprzedam LG L9 (P760) z roczną gwarancją - yazir - 17-02-2014 02:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.