Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Wordpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Zarabianie na Wordpress (/Temat-Zarabianie-na-Wordpress-83386)



Zarabianie na Wordpress - VIP - 08-01-2014 20:00

Witam.

Posiadam bloga Wordpress na którym zarabiam w PPA.
Na bloga wchodzi mi dziennie około ~ 4000 UU.
Czy mogę zarabiać jakoś dodatkowo, inaczej niż wypełnianie ofert ?
Macie jakieś propozycje ? Smile


RE: Zarabianie na Wordpress - daniel42na - 08-01-2014 20:46

Można pomyśleć o banerach ale nie wiem czy ktokolwiek z nich akceptuje taki content jak hacki,
ja dzisiaj też pomyślałem o czymś dodatkowym i zainstalowałem skrypt popads na swojego bloga ppa (średni zarobek to 4$ za 1000 pageviews z USA) i sprawdze jak z zarobkami Wink
Byłbym wdzięczny jeśli chcesz spróbować https://www.popads.net/users/refer/26342 Wink
Wypłaty są codziennie na paypal, minimum to bodajże 5$.


RE: Zarabianie na Wordpress - VIP - 08-01-2014 23:06

Poczekam jeszcze trochę, może ktoś się pochwali jakąś inną metodą dodatkowego zarobku, jeśli nie no to zarejestruje się od Ciebie z lineczka. Ahaa ... skoro już podpiąłeś ten skrypt pod swojego bloga, to mógłbyś za jakiś czas mi skrobnąć PW z informacją ile zarobiłeś i jak oceniasz ten skrypt, ok ? Smile


RE: Zarabianie na Wordpress - Pixel25 - 09-01-2014 15:52

Możesz zarejestrować się w sieciach reklamowych typu prolink, tylko musisz mieć wysoki pr i duży content żeby mieć dobre stawki


RE: Zarabianie na Wordpress - VIP - 09-01-2014 18:29

Anything else ?


RE: Zarabianie na Wordpress - daniel42na - 09-01-2014 22:14

(08-01-2014 23:06)VIP napisał(a):  Poczekam jeszcze trochę, może ktoś się pochwali jakąś inną metodą dodatkowego zarobku, jeśli nie no to zarejestruje się od Ciebie z lineczka. Ahaa ... skoro już podpiąłeś ten skrypt pod swojego bloga, to mógłbyś za jakiś czas mi skrobnąć PW z informacją ile zarobiłeś i jak oceniasz ten skrypt, ok ? Smile

Więc: przy około 900 wizytach z całego świata wpadło mi 0.71$ (462 wyświetlonych reklam) , ilość klików na serwisie PPA nie spadła, więc zostawie go sobie, zawsze coś tam kapnie Big Grin


RE: Zarabianie na Wordpress - poczmail - 10-01-2014 16:31

(09-01-2014 18:29)VIP napisał(a):  Anything else ?

Infolinks, reklama in-tag linkowana pod poszczególnymi słowami/frazami. Wink