Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Flash edit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Flash edit (/Temat-Flash-edit-83385)

Strony: 1 2


Flash edit - siwrus1231 - 08-01-2014 20:00

Jak zmienić wartości w grze flash? Próbowałem na mozilli za pomocą firebug + flashfirebug. Niby wszystko w porządku, odczytuje elementy ale nigdzie tego nie można zmienić... Proszę o pomoc bo siedze nad tym już 5 godzine i dalej nie moge tego rozkminić...


RE: Flash edit - surfer0700 - 08-01-2014 20:03

Cheat Engine - za pomocą tego narzędzia możesz edytować te wartości.


RE: Flash edit - siwrus1231 - 08-01-2014 20:13

Wszystko jasne, dzięki.


RE: Flash edit - siwrus1231 - 09-01-2014 17:35

Masz może jakiś poradnik odnośnie gier facebookowych? Bardzo ciężko mi znaleźć daną wartość, nawet gdy najpierw odszukam wartość początkową, potem wartość zmienioną itd... Cały czas wyskakuje dużo wyników ;/


RE: Flash edit - ganjamafia - 09-01-2014 20:40

(08-01-2014 20:00)siwrus1231 napisał(a):  Jak zmienić wartości w grze flash? Próbowałem na mozilli za pomocą firebug + flashfirebug. Niby wszystko w porządku, odczytuje elementy ale nigdzie tego nie można zmienić... Proszę o pomoc bo siedze nad tym już 5 godzine i dalej nie moge tego rozkminić...

Jakiego masz flash firebug'a? wersje cracked czy kupiłeś? I na jakiej wersji firefox'a Ci działa, bo mi na 26.0 wyskakuje: "No AS3 SWF files detected on this page." w grach flash?


RE: Flash edit - alizen - 09-01-2014 20:52

A nie da sie w jakimś programie do obróbki filmów zmienić?


RE: Flash edit - ganjamafia - 09-01-2014 20:57

(09-01-2014 20:52)alizen napisał(a):  A nie da sie w jakimś programie do obróbki filmów zmienić?

Owszem, da się, ale z tym jest dużo roboty: dopasowanie czcionki dobre ułożenie itd.


RE: Flash edit - siwrus1231 - 09-01-2014 21:08

Nie mam zcrackowanej wersji. Zainstalowałem tą, która jest na necie i podejrzewam, że na niej nic nie da się zrobić, dopiero po wykupieniu. W prawym oknie (tam gdzie są okna general itd. nic mi się nie wyświetla...). Ciężko to ogarnąć. A co do Twojego problemu to wskazuje na to, że nie masz po prostu żadnych rzeczy flash na stronie. Włącz gre na fb czy gdzieś i uruchom flashfirebugera.

Jakieś złote rady na temat cheat engine/flashfirebug? Jakieś poradniki bym prosił odnośnie gier facebookowych...


RE: Flash edit - alizen - 09-01-2014 21:13

a nie można dokleić kilka cyferek?


RE: Flash edit - ganjamafia - 09-01-2014 21:35

(09-01-2014 21:08)siwrus1231 napisał(a):  Nie mam zcrackowanej wersji. Zainstalowałem tą, która jest na necie i podejrzewam, że na niej nic nie da się zrobić, dopiero po wykupieniu. W prawym oknie (tam gdzie są okna general itd. nic mi się nie wyświetla...). Ciężko to ogarnąć. A co do Twojego problemu to wskazuje na to, że nie masz po prostu żadnych rzeczy flash na stronie. Włącz gre na fb czy gdzieś i uruchom flashfirebugera.

Jakieś złote rady na temat cheat engine/flashfirebug? Jakieś poradniki bym prosił odnośnie gier facebookowych...

Jest zcrackowana wersja, wystarczy poszukać. Przecież flashfirebuga nie uruchamiałbym tam gdzie nie mam otwartej gry flash, uruchamiam na fb i wyskakuje taki komunikat. Ostatno jakoś się z tym bawiłem i ściągnąłem starszego firefoxa i coś pokombinowałem i wszystko było ok, tylko nie pamiętam jaka to wersja ff była