Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linki na Blogu, a pozycja w google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Linki na Blogu, a pozycja w google (/Temat-Linki-na-Blogu-a-pozycja-w-google-83358)



Linki na Blogu, a pozycja w google - kubsztyl955 - 08-01-2014 14:09

Witam
Mam pytanie, czy jeśli na blogu będą miał bezpośrednie linki do plików z FC, to pozycja w Google może się zmniejszyć?
Czy Google wyłapuje takie strony i wyrzuca z katalogu?
Czy powinno się używać jakiś skracacza linków?
Czy jednak google nie traktuje linków do plików na FC jak coś niebezpiecznego?

Bo mam dość wysoką pozycje w google, i niechałbym jej stracić przez to że dodałem ostatnio linki do FC
Dziękuje za odpowiedzi Smile


RE: Linki na Blogu, a pozycja w google - ZAGUBIONY - 08-01-2014 14:31

Cytat:Mam pytanie, czy jeśli na blogu będą miał bezpośrednie linki do plików z FC, to pozycja w Google może się zmniejszyć?
Dodanie linków do plików z FC czy to bezpośrednich czy to z jakimś skracaczem nie wpłynie na twoją pozycję w google.

Cytat:Czy Google wyłapuje takie strony i wyrzuca z katalogu?
Nie wiem o jaki katalog ci chodzi, ale google nie wyłapuje stron na podstawie linków, jest to złożony algorytm, który bierze pod uwagę różne czynniki, i jeżeli twoja strona zostanie przez taki algorytm oznaczona jako stwarzająca zagrożenie, albo okaże się, że używałeś pozycjonowania Black Hat lub innych czynności niezgodnych z ich polityką to google może nałożyć na twoją strone filtr lub bana. Dodawanie strony do pierwszych lepszych katalogów bez unikalnych opisów na pewno Ci nie pomoże a może dodatkowo tylko zaszkodzić.

Cytat:Czy powinno się używać jakiś skracacza linków?
To zależy tylko od ciebie. Taki skracacz jest tylko dla usera, w tym wypadku potencjalnego pobierającego, google tak naprawdę nie robi to różnicy bo i tak wszystko jest w kodzie. Jeżeli już używasz jakiegoś to bez żadnych reklam, bo to może tylko zmniejszyć konwersję.

Cytat:Czy jednak google nie traktuje linków do plików na FC jak coś niebezpiecznego?
Odpowiedziałem już na to pytanie. Możesz śmiało dodać linki.


RE: Linki na Blogu, a pozycja w google - kubsztyl955 - 08-01-2014 14:53

Dziękuje Smile Chodziło z tym katalogiem po prostu o bazę Google, czyli strony jakie wyświetla jako wynik wyszukiwania