Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FC - błąd w logowaniu, co sie dzieje..? "Niepoprawny login lub hasło" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FC - błąd w logowaniu, co sie dzieje..? "Niepoprawny login lub hasło" (/Temat-FC-blad-w-logowaniu-co-sie-dzieje-Niepoprawny-login-lub-haslo-83325)



FC - błąd w logowaniu, co sie dzieje..? "Niepoprawny login lub hasło" - bielu243 - 07-01-2014 20:08

Mam bardzo dziwny problem, 2h po ponownym zalogowaniu próbuje wejść na konto FireCashi ni stąd ni zowąd pokazuje mi błąd w logowaniu O.o Nie wiem co się stało, próbuje przywrócić na maila hasło, pisze, że nie istnieje... da fak? Wygląda na to jakby moje konto zostało po prostu zmazane z serwisu...


RE: FC - błąd w logowaniu, co sie dzieje..? "Niepoprawny login lub hasło" - surfer0700 - 07-01-2014 20:25

Napisz do supportu.


RE: FC - błąd w logowaniu, co sie dzieje..? "Niepoprawny login lub hasło" - Biznecik - 07-01-2014 20:30

Mam dokładnie ten sam problem.


RE: FC - błąd w logowaniu, co sie dzieje..? "Niepoprawny login lub hasło" - matthias06 - 07-01-2014 20:31

Ja sie loguje to nic nie pisze, tylko znowu do wpisania login i hasło i tak w kółko bez skutku, zalogować sie nie można..


RE: FC - błąd w logowaniu, co sie dzieje..? "Niepoprawny login lub hasło" - ZAGUBIONY - 07-01-2014 20:49

FireCash ma aktualnie awarie przez to te problemy z logowaniem jednak prace naprawcze już trwają więc nie ma się co martwić. Natomiast wszystko inne działa bez zarzutu i pobrania ciągle wpadają Smile


RE: FC - błąd w logowaniu, co sie dzieje..? "Niepoprawny login lub hasło" - bielu243 - 07-01-2014 21:00

Tak tak, dostałem przed momentem emaila od Artura w którym napisał, iż jest tymczasowa awaria Wink. Wszystko gra.


RE: FC - błąd w logowaniu, co sie dzieje..? "Niepoprawny login lub hasło" - Diqtion - 07-01-2014 22:11

Wczoraj wprowadzaliśmy małe poprawki w FireCPA i tam występowała podobna sytuacja jednak tak jak to było już pisane nie dało się tylko zalogować, ale wasze konta w serwisie cały czas były i zarabiały także nikt stratny nie jest.


FC - błąd w logowaniu, co sie dzieje..? "Niepoprawny login lub hasło" - Magnus - 08-01-2014 18:21

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.