Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? (/Temat-share-youtube-videos-nabiaja-wam-viewsy-83319)



share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - hutas22 - 07-01-2014 19:21

witam ostatnio share youtube videos nie nabija mi wyswietlen dodaje po 100-200-300 i wogole mi nie nabija wyswietlen na yt tez tak macie ostatnio co polecacie w zastepstwie za share youtube videos do nabijania punktow i czy oplaca sie kupic premke na share youtube videos z gory dzieki za odp


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - surfer0700 - 07-01-2014 19:28

Ciężko zrozumieć o co Ci chodzi. Mógłbyś napisać to samo, stosując znaki interpunkcyjne? Byłbym Ci bardzo wdzięczny. Mi SYV działa normalnie. Cały czas zdobywam punkty oraz mogę te punkty wykorzystywać. Jedyne co jest słabe to fakt iż wartość 100 punktów to już tylko 90 wyświetleń. Kiedyś 100 punktów nabijało nawet po 500 viewsów. Niestety czasy się zmieniają.
Co do innych programów to możesz spróbować AddMeFast lub EV.
Mam nadzieję że o to Ci chodziło.


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - hutas22 - 07-01-2014 21:05

tak o to mi chodzilo pozdrawiam i jeszcze jedno oplaca sie kupowac konto premium na share youtube videos ?


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - _Neo_ - 09-01-2014 15:54

Moim zdaniem nie, szkoda forsy, posiadam drugi miesiac i trzeciego nie mam zamiaru kupowac. Lepszym rozwiazaniem bedzie zakupienie VPS i nabijanie nim punktow na np. Enhancevievs. Poczytaj o VPS, na bergmanhoscie kosztuje 17$ za miesiac a nabije Ci dziennie ok 100tys punktow.


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - Edzison - 26-01-2014 18:48

mi rownies SYV nie nabija viewsow...


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - Mafiozo19990 - 11-02-2014 17:48

A mi nabija i to dobrze Smile


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - badii - 11-02-2014 17:54

(09-01-2014 15:54)_Neo_ napisał(a):  Moim zdaniem nie, szkoda forsy, posiadam drugi miesiac i trzeciego nie mam zamiaru kupowac. Lepszym rozwiazaniem bedzie zakupienie VPS i nabijanie nim punktow na np. Enhancevievs. Poczytaj o VPS, na bergmanhoscie kosztuje 17$ za miesiac a nabije Ci dziennie ok 100tys punktow.

jakim cudem? jak ten VPS działa?


RE: share youtube videos nabiaja wam viewsy ?? - makingmoney - 11-02-2014 18:12

(Edytowany)