Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie to wrzucić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie to wrzucić? (/Temat-Gdzie-to-wrzucic-83303)



Gdzie to wrzucić? - Max998 - 07-01-2014 17:43

Dzień dobry.

Od paru dni mam jak dla mnie fajny sposób zarobku w stylu uploadu.
Te ostatnie 25 dolarów w tamtym miesiącu na FC dały mi kopa i wiadomo chciało by się więcej i więcej ale trzeba na to pracować.. Smile

Więc tak, wczoraj na swoim blogu dla sprawdzenia stworzyłem zakładkę XXX (taki tytuł wiadomo +18) i o dziwo od południa do wieczora miałem ok. 300 kliknięć w sam ten dział. Więc sobie pomyślałem czy by z tego nie skorzystać.
Dlatego mam pytanie, gdzie mogę wrzucić fotki xxx by nie usunęli mi konta? (mam pewną fajną stronę i mało znaną)
Tak żeby ktoś mógł to pobrać za darmo a potem i tak do tego pobrać kod na FC o danym tytule bo plik będzie chroniony hasłem. Wszędzie gdzie wchodzę pisze, że nie wolno uploadować plików erotycznych. No ale może ktoś zna? Wiem nisza oklepana ale skoro wpadło mi kilka $ ostatnio za coś co jest na wyciągniecie ręki w necie a do tego 300 klików 1 dzień na pustą zakładkę.. Może coś wpadnie.


Gdzie to wrzucić? - Admin - 07-01-2014 21:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.