Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam szablon do hacków. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Szukam szablon do hacków. (/Temat-Szukam-szablon-do-hackow-83297)

Strony: 1 2


Szukam szablon do hacków. - bossos - 07-01-2014 16:40

Posiada ktoś może taki szablon do hacków? http://img713.imageshack.us/img713/7655/d79p.png

Byłbym ogromnie wdzięczny.


Odp: Szukam szablon do hacków. - asiorek - 07-01-2014 16:42

Wrzucasz scren ustawiasz na gore dodajesz grupy obrazki bierzesz z np iconfider , nobtylko tak jak lenistwo ponad wszystki...
Otworz visual basic to sb otworz obok i sie wzoruj , a zrobisz jeszcze lepszego niz ten :-) wiem to po sobie, :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Szukam szablon do hacków. - bossos - 07-01-2014 16:44

Ja tego nie ogarniam wogóleSmile Jak masz gdzieś podobny to podziel się ziomSmile


RE: Szukam szablon do hacków. - asiorek - 07-01-2014 17:45

mam swoj, tzn swoj ;d poprostu robię każdy inny, staram sie nie robić takich samych, tylko kody posiadają niemal identyczne Smile tutaj się liczy twoja kreatywność. Teraz będę robił generatorki z 5 do sprzedania to tylko one będą identyczne


RE: Szukam szablon do hacków. - TastemanPL - 07-01-2014 18:12

Asior solidna firma jak chcesz kupić Big Grin


RE: Szukam szablon do hacków. - bossos - 07-01-2014 18:41

A posiada ktoś podobny do tego co wrzuciłem i się podzieli?Daje plusssyyy;D


RE: Szukam szablon do hacków. - asiorek - 07-01-2014 19:13

nikt ci nie da szablonu za free, na kktórym zarabia, i nad którym pracował Smile serio aż takiego masz lenia ? Odpal VB zrob nowy projekt odpal toolbox'a i poklikaj troche a ogarniesz wszystko, serio to niej jest takie trudne, a taki generator ktory pokaazles zrobił bym w godzinę, łącznie z kodem, szukaniem i robieniem oraz dostosowaniem grafiki .. Smile


RE: Szukam szablon do hacków. - bossos - 07-01-2014 19:29

Zatrzymałem się na zrobieniu loga i tyle;D dalej nie kumam..Dam wszystkie moje FG za hacka;D


RE: Szukam szablon do hacków. - szybkikwit - 07-01-2014 19:56

Nikt CI nie zrobi gotowego ;P są tutoriale co do robienia haków ;P więc troche poszukaj jak nie to pozostaje Ci kroić screeny hacków od innych hehe albo suzkać innych nisz Tongue


RE: Szukam szablon do hacków. - asiorek - 07-01-2014 19:59

za doladowanie za 5 zl do plusa moge ci selnac ładny generatorek z tagami etc :>

w sumie rada taka odemnie, nie lepiej ci pójść do jakiegoś mentora od którego dostaniesz poradnik jak zrobić 1 program / hack/ generator w VB ? : )`