Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Programy (/Temat-Programy-83290)



Programy - mordimer12 - 07-01-2014 13:58

Siemka, czy jakikolwiek program ma w sobie prawdę? Np. że można wygrać minecrafta itp? Oraz pytanie czy jak by poszli na mnie na policję to mógłbym wybronić się tym, że na tej stronie był regulamin w którym było wszystko zawarte?

pozdrawiam


RE: Programy - bolo9797 - 07-01-2014 14:02

Nic ci nie moga zrobic . Noo chyba ze podatkow nie placisz to kara poleci .


RE: Programy - mordimer12 - 07-01-2014 14:09

Od podatków jest proste wytłumaczenie Wink) ' pieniądze zebrane zostały na sprzedaży jarzyn ' Smile, chodzi mi bardziej o to, czy jak napiszę, że np. tam darmowy minecraft i wpisze i dostanę za to kasę, a potem będzie miał jakieś pretensje i będzie mi groził lub pójdzie na policję, to jest oszustwo?


RE: Programy - lukaszz9 - 07-01-2014 14:22

Nie, te programy to fake Smile jedynie w tym nowym ze stawką 5zł podobno można coś wygrać Wink


RE: Programy - sh4kr - 07-01-2014 14:23

Na wszystkich stronach programów jest jasno napisane, że podając numer i wpisanie pinu skutkuje pobraniem opłaty itd... Wiec można mieć pretensje tylko i wyłącznie do samego siebie, nikt Ci nic nie może zrobić.


RE: Programy - mordimer12 - 07-01-2014 14:24

Hm, a mając te pieniądze czujecie, że są zarobione w sposób nie uczciwy? : p

A pytanie takie z innej beczki Wink jak tam z frekwencją? Czy u was bardziej Ci 'młodsi' internauci się na to nabierają czy starsi Wink


RE: Programy - Majka - 07-01-2014 14:54

(07-01-2014 14:24)mordimer12 napisał(a):  Hm, a mając te pieniądze czujecie, że są zarobione w sposób nie uczciwy? : p

A pytanie takie z innej beczki Wink jak tam z frekwencją? Czy u was bardziej Ci 'młodsi' internauci się na to nabierają czy starsi Wink

To zależy do jakiego grona skierujesz oferty. Więcej młodzieży za pewne częściej buszuje po internecie.


RE: Programy - jaro225 - 07-01-2014 15:08

Gdyby programy były nielegalne, to operatorzy by się na to nie godzili.
To jest w pewnym sensie naciąganie, lecz jakoś nie mam wyrzutów sumienia Smile.
mordimer1 napisał(a):A pytanie takie z innej beczki Smile jak tam z frekwencją? Czy u was bardziej Ci 'młodsi' internauci się na to nabierają czy starsi Smile
Tak jak up, zależy do kogo kierujesz swoje oferty/


RE: Programy - mordimer12 - 07-01-2014 15:14

Bo ja się trochę dziwie jak ludzie mogą się nabierać na takie coś, ja pamiętam jak pewnego razu pod filmikami znanych youtuberów było pełno komentarzy z tymi doładowaniami Big Grin w pewnym momencie ja serio myślałem że to działa Big Grin sam wziąłem telefon z pustą kartą i spróbowałem ale nie działało Big Grin, wtedy się 'ocknąłem', że tak na prawdę to tylko następnie naciąganie Big Grin.

A takie pytanie jako do doświadczonych niż ja (zacząłem dopiero od dwóch dni ten portal) narazie mam 9 zł, jeśli zrobię filmik na youtubie, to mając np. tylko lajki pod tym filmikiem to będzie to podejrzane czy nie? Czy lepiej dać te kilka dislajków np. 10, żeby ludzie bardziej wierzyli? Oraz czy powinienem mieć dużo komentarzy jeśli mam tych lajków np. około 300?


Odp: RE: Programy - asiorek - 07-01-2014 16:55

(07-01-2014 14:24)mordimer12 napisał(a):  Hm, a mając te pieniądze czujecie, że są zarobione w sposób nie uczciwy? : p

mam tak nieraz, dlatego wole fc niz fires Big Grin


(07-01-2014 15:14)mordimer12 napisał(a):  Bo ja się trochę dziwie jak ludzie mogą się nabierać na takie coś, ja pamiętam jak pewnego razu pod filmikami znanych youtuberów było pełno komentarzy z tymi doładowaniami Big Grin w pewnym momencie ja serio myślałem że to działa Big Grin sam wziąłem telefon z pustą kartą i spróbowałem ale nie działało Big Grin, wtedy się 'ocknąłem', że tak na prawdę to tylko następnie naciąganie Big Grin.

A takie pytanie jako do doświadczonych niż ja (zacząłem dopiero od dwóch dni ten portal) narazie mam 9 zł, jeśli zrobię filmik na youtubie, to mając np. tylko lajki pod tym filmikiem to będzie to podejrzane czy nie? Czy lepiej dać te kilka dislajków np. 10, żeby ludzie bardziej wierzyli? Oraz czy powinienem mieć dużo komentarzy jeśli mam tych lajków np. około 300?

Hmm lepiej dorzuc troche komentarzy, no i warto jak masz np 300 lajkow,dodaj tych lapek w dol daj z 50 wieksza wiarygodność. Nabij komentarzy tez tak z dwadzieścia, tylko staraj sie inikac testow super dziala ( bo to jest wprowadzanie w blad w celach korzysci bla bla bla xd) poprostu pisz dzieki za link. Polecam. Cos w ten desajn :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2