Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie itp... :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Promowanie itp... :) (/Temat-Promowanie-itp-83287)



Promowanie itp... :) - damcio1010 - 07-01-2014 13:19

Siema wszystkim.
Mam do was pytanie odnośnie promowania. Wiecie miałem przerwę z ppa dość spoko kilka miesięcy i teraz powracam. Czy mógł by mi ktoś powiedzieć na czym najlepiej teraz nabijać wyświetlenia lajki komentarze suby itd.. Smile

Z góry dzięki za pomoc Big Grin


RE: Promowanie itp... :) - rozekrr - 07-01-2014 13:25

Kolejny temat stworzony bez zajrzenia w opcję szukaj, czy to aż tak gryzie? Nie róbcie z forum śmietnika, bo ostatnio coraz częściej powielane są te same pytania, a kilka tematów niżej są nawet na nie odpowiedzi facepalm


RE: Promowanie itp... :) - damcio1010 - 07-01-2014 13:31

(07-01-2014 13:25)rozekrr napisał(a):  Kolejny temat stworzony bez zajrzenia w opcję szukaj, czy to aż tak gryzie? Nie róbcie z forum śmietnika, bo ostatnio coraz częściej powielane są te same pytania, a kilka tematów niżej są nawet na nie odpowiedzi facepalm

Witam Smile Wiem wiem... ale chodzi mi tylko o konkretne programu wystarczyło je wypisać i pewnie twój post byłby krótszy Smile a temat rozwiązany Smile


RE: Promowanie itp... :) - bolo9797 - 07-01-2014 13:35

Gdybys uzyl funkcji szukaj to temat by nie istnial ..


Promowanie itp... :) - yazir - 07-01-2014 13:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.