Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem w wyglądem windows XP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem w wyglądem windows XP (/Temat-Problem-w-wygladem-windows-XP-8326)



Problem w wyglądem windows XP - adamsonm - 07-06-2010 20:56

Cześć. Mam problem. Otóż miałem problem z uruchomieniem windowsa to zainstalowalem na tej samej partycji 2 windowsa xp i tego pierwszego usunalem zeby nie tracic danych z partycji c. niestety mam problem bo pasek start i wygląd w folderach jest jak z win 98. kolor okna jest taki jak mial byc (niebieski standartowy) a reszta jak ze starego. Wchodzilem w wyglad i wybieralem ten motyw co chcialem ale ten pasek i w folderach nic sie nie zmienilo. Wgralem nawet kompozycje z visty i tez bez zmian. macie pomysl co zrobic zeby przywrocic standartowy wygląd?

PS skopiowalem nawet motywy z innego koma i bez zmian...


RE: Problem w wyglądem windows XP - Kalis - 07-06-2010 21:03

prawym na pasek i właściwości przechodzisz w zakładkę menu start i dajesz menu start zamiast klasyczne menu start
[Obrazek: customizestartmenu1.jpg]

foto z neta Big Grin zrób tak samo ja na zdjęciu


RE: Problem w wyglądem windows XP - adamsonm - 07-06-2010 21:07

mowie ze to nic nie daje... i w dodatku po lewej w folderach jak sa te informacje to tez jest szare jak z Win 98


RE: Problem w wyglądem windows XP - Shaiders - 07-06-2010 21:31

Naciskasz prawym klawiszem na pulpicie:

[Obrazek: f0ed3429.jpg]

A następnie wybierasz to:

[Obrazek: beztytulu247b7.jpg]


RE: Problem w wyglądem windows XP - adamsonm - 07-06-2010 22:29

przeciez mowie ze mam tak poustawiane a jest jak w 98... ps sorry za brak pl znakow i przecinkow ale pisze z psp


RE: Problem w wyglądem windows XP - rajmek126p - 07-06-2010 22:43

to pewnie jakiegoś padnietego windowsa masz albo sie bawiłes aby dodac skorki z visty czy cos i teraz tak masz a jak nie to wez od kogos windowsa i zainstaluj od nowa Smile


RE: Problem w wyglądem windows XP - bracki19 - 08-06-2010 07:02

Menu start -> uruchom -> wpisujesz services.msc -> enter
I teraz znajdujesz usługę o nazwie "Kompozycje", klikasz prawym klawiszem myszy na niej, wybierasz właściwości, tam w typie uruchomienia ustawiasz automatyczny. Dodatkowo klikasz niżej na przycisk "Uruchom"


RE: Problem w wyglądem windows XP - adamsonm - 08-06-2010 13:28

po reinstalu windowsa jest ok. temat do zamkniecia