Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Współpraca - PPA i inne metody zarabiania (/Temat-Wspolpraca-PPA-i-inne-metody-zarabiania-83258)



Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - ddww - 06-01-2014 21:25

Szukam pracowitej, dobrze zgranej, chcącej zarobić duże pieniądze osoby do współpracy w zarabianiu przez internet. Na początek proponuję PPA, później inne metody zarabiania.

Sam posiadam duże doświadczenie w PPA, ale nie potrafię przełożyć tego na dolary więc potrzebna mi osoba, która ogarnia temat, chce zarobić i ma sporo wolnego czasu i pomysłów (nie chodzi mi o nisze i nie szukam "mentora").

Nie ukrywam, że chodzi mi też o inwestycje w domeny (1-5$ szt.), ale to jednorazowa inwestycja, później opłacamy z zarobionych dolarów.

Jestem programistą (kilka lat doświadczenia) także nie będzie problemu ze stroną, serwisem czy aplikacją lub grą.

Zapraszam do współpracy.

Pytania i kontakt PW.


RE: Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - ddww - 07-01-2014 21:09

Odświeżam, dalej aktualne.


RE: Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - rozekrr - 07-01-2014 21:12

Wpierw zmień stopkę bo chyba temacik w koszu, oj, oj...
Po drugie nie myśl sobie że znajdziesz frajera, "posiadam duże doświadczenie w PPA, ale nie potrafię przełożyć tego na dolary więc potrzebna mi osoba, która ogarnia temat, " - także doświadczenia nie posiadasz jeżeli sam nie ogarniasz tematu.
Po trzecie, regulamin się kłania i co jaki czas odświeżamy temat.

Tyle Smile


RE: Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - ddww - 07-01-2014 21:43

Na pewno mam większe doświadczenie w ppa od ciebie Wink nie szukam frajera tylko osoby do współpracy. Jeżeli nie jesteś zainteresowany to po co się udzielasz?

W regulaminie nie ma napisane co ile można odświeżać temat, poza tym minęły 24 godziny od poprzedniego posta Wink


RE: Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - rozekrr - 07-01-2014 22:08

Nie no tak, nie ma co wątpić master ma większe doświadczenie a szuka kogoś kto "ogarnia temat". Drogi użytkowniku, nie znasz mnie to nie oceniaj, bo akurat do mojego doświadczenia to nie dorosłeś, pisząc ten temat sam siebie oceniłeś i po co to dalej komentować, nie w tym rzecz.

Co do regulaminu, proponuję okulary, jeżeli nie widzisz tam info odnośnie odświeżania swojego tematu, na tym zakończę z Tobą polemikę.


RE: Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - GoodLecki - 08-01-2014 00:13

Gdyby były skuteczne to byś je przełożył na $, jeśłi tego nie robisz masz same teorie nie sprawdzone w praktyce..
Programista z wieloletnim doświadczeniem który nie ma paru $ na domeny , dobre Big Grin


RE: Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - sheko12 - 08-01-2014 00:26

Krótko, jakiś gimbus który szuka ''frajerów'' do nieistniejącej wspólpracy, jesteś programistą i ponoć masz 10 letnie doświadczenie w tworzeniu for dyskusyjnych, do mnie wyjechałeś jasno z pytaniem ''Skrypt i theme nie są waszego autorstwa'' a więc doświadczony webmasterze, stwierdzam krótko Wink jest to ogólny, darmowy skrypt MyBB, skoro jesteś taki doświadczony powinieneś o tym wiedzieć, ale nie wiesz, więc stwierdzam że twoja wiedza jest ograniczona w pełnym stopniu w zakresie zarabiania w PPA i programowaniu.

Także na 100% jesteś małym kwiatuszkiem przy rozekrr.

Pozdrawiam.


RE: Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - ddww - 08-01-2014 08:24

(08-01-2014 00:13)GoodLecki napisał(a):  Gdyby były skuteczne to byś je przełożył na $, jeśłi tego nie robisz masz same teorie nie sprawdzone w praktyce..

Tak, mam raczej samą teorię, a jeśli chodzi o praktykę to miałem tylko jedną stronę PPA, na której zarobiłem jakieś 50$, a później zrezygnowałem bo zabrakło na to czasu. Teraz mam go dużo więcej dlatego szukam kogoś do współpracy, osoby która tak jak napisałem ogarnia temat, bo po co mi laik, który nie ma pojęcia o zarabianiu na ppa? Ja nie chcę zarobić kilka dolarów na beznadziejnym blogu, na którym będę miał hacki, cracki i inne tego typu rzeczy. Są inne, dużo lepsze sposoby Smile

sheko12, nie wiem czy wiesz co napisałeś, ale "nieistniejąca współpraca" mnie rozwaliła Big Grin co do tego ''Skrypt i theme nie są waszego autorstwa'' to już zupełnie się pogrążyłeś. Napisałeś w swoim temacie, że prosisz o ocenę swojego forum więc napisałeś ci, że nie ma tam oceniać bo ''Skrypt i theme nie są waszego autorstwa'' więc co mam ocenić? działy i ich opisy? a może sam pomysł, który jest oklepany w 100%? MyBB znam bardzo dobrze, na pierwszy rzut oka po wejściu na twoje forum wiedziałem co to za skrypt Wink więc ochłoń i nie denerwuj się za parę słów krytyki co do twojego super forum, ale taka jest prawda. Chciałem pomóc Wink


RE: Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - AkaBaka - 08-01-2014 14:51

Jestem chętny, proszę napisać pw Smile


Współpraca - PPA i inne metody zarabiania - yazir - 04-04-2014 23:52

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.