Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? (/Temat-FireCenter-Co-chcesz-wiedziec-83221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - FireMedia - 15-01-2014 21:41

Cieszy mnie ogromne zainteresowanie projektem i wielkie zaufanie jakim nas obdarzacie.
Przeczytałem wszystkie Wasze posty i zauważyłem kilka niejasności. Postanowiłem dokładnie wyjaśnić temat i pokazać Wam różnicę pomiędzy FireCenter a innymi platformami, które oferują własne reklamy.
1) FireCenter jest przeznaczone do współpracy z sieciami afiliacyjnymi (nie tylko FireCPA, chociaż w niej będą najwyższe stawki - wiadomo o co chodzi..)
2) Stawki będą zmienne - możliwe, że każdy wydawca będzie miał inną kwotę (w $). Im wyższa jakość, tym wyższa stawka.
3) Wypłaty będą realizowane poprzez FireCPA - NET30, NET7, indywidualnie. Przelewy bankowe w PLN, USD, EUR (bez opłat). Użytkownicy prywatni - płatności poprzez przelewy bankowe, payza, lub w sytuacjach szczególnych kurier. Użytkownicy biznes - faktury lub rachunki.
4) Konwersja tych ofert powinna być wyższa niż standardowe programy w sieciach afiliacyjnych, ponieważ będziemy je udoskonalać do momentu aż uzyskamy zadowalający nas poziom. Będzie przy tym mechanizm, który całkowicie wykluczy zjawisko fraud.
5) Każdy program (ma być ich ponad 15) będzie "prawdziwy" i będzie miał mocne podstawy prawno-regulaminowe.


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Kiljan - 17-01-2014 17:18

Uwaga, testy rozpoczną się w ciągu najbliższych dwóch dni, niestety bez orange ponieważ na ich akceptację wciąż czekamy, jak orange będzie to oczywiście także będzie dodany.


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - elo13 - 17-01-2014 17:36

testy to oznacza co? mozliwe juz bedzie zarabianie?


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Kiljan - 17-01-2014 17:57

po testach tak, testy potrwaja max kilka dni, czyli zarabianie bedzie mozliwe jeszcze w styczniu


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Mrostry0407 - 17-01-2014 18:30

Umieszczanie linków w komentarzach/memach wchodzi w gre? Jerk2


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Kiljan - 17-01-2014 18:33

(17-01-2014 18:30)Mrostry0407 napisał(a):  Umieszczanie linków w komentarzach/memach wchodzi w gre? Jerk2

To w jaki sposób ty promujesz kampanie nie jest dla nas ważne jeśli nie są to nabijane fraudy.


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - sqmany - 17-01-2014 18:38

(09-01-2014 15:47)MartinS napisał(a):  Wygląd ofert nie ma znaczenia, bardziej się liczy ich konwersja.
Daniel, niestety większość ludzi nie potrafi korzystać z serwisów CPA i wolą korzystać ze stąpających po kruchym lodzie serwisów sms. Jeśli oferty będą ładnie konwertowały i ogarniemy fraudy, prawdopodobnie serwis sms, tym razem stabilny!, zostanie wprowadzony Smile
To nie jest jedyny powód. W normalnych sieciach CPA przykładowo w awm, nie ma po prostu takiej oferty jak pliki ,a w fires jest taka oferta, co prawdę mógłbym zarabiać tak jak wcześniej na astrocashu czy firecashu na plikach, lecz po prostu tam będę miał niżsą konwersję, bo tam aby coś pobrać trzeba wypełnić jakąś ofertę ,a w fires, pliki to jest oferta Wink


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Marcopl2 - 17-01-2014 18:38

Cały czas na to czekałem, mam nadzieje że wszystko przejdzie zgodnie z planem Smile!


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - MartinS - 17-01-2014 18:48

@sqmany, w FireCPA też będzie taka oferta. W następnym tygodniu prawdopodobnie między innymi ona będzie wprowadzona do testów.


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - MankuT - 20-01-2014 22:17

kiedy wszystko będzie działało cacy?