Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? (/Temat-FireCenter-Co-chcesz-wiedziec-83221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - MartinS - 07-01-2014 13:56

O niewypłacalność i upadek serwisu nie musisz się martwić. Musimy to przetestować, sprawdzić usługę w każdej ofercie oraz rozwiązać sprawę z fraudami, których nie da się uniknąć. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Zero partyzantki.


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - hunterpl444 - 07-01-2014 14:03

Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Arivi - 07-01-2014 14:49

Czym różni się firecpa od firecenter?


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Kiljan - 07-01-2014 21:19

FireCPA to sieć afiliacyjna zrzeszająca reklamodawców, FireCenter to sieć reklamowa - w skrócie - jest reklamodawcą.


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - GreenMachine - 07-01-2014 21:49

Już się nie mogę doczekać Big Grin! Po tym jak Easy i Illy ( tak naprawdę to to samo) mnie łącznie oszukało na 180zł, czekałem na JEDYNY porządny serwis. I w końcu jest Wink U was zarobiłem pierwsze pieniądze w sieci Big Grin


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - daniel42na - 09-01-2014 11:30

Ja mam pytanie do Was wszystkich piszących "czekamy czekamy" - na co Wy tak czekacie i po co?
Przecież te oferty i tak będą dostępne tylko z poziomu FireCPA, a już obecnie jest tam wiele podobnych lub identyczych ofert :|
Swoją drogą tak samo jak na każdym innym serwisie CPA...


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - MankuT - 09-01-2014 13:21

Właśnie.. tak się zastanawiam czym się będzie różnić taka oferta od tej z firecpa co są teraz ?


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Marcopl2 - 09-01-2014 13:57

Przede wszystkim wydaje mi się, że główną cechą różniącą się od ofert dotychczasowych, a tych jakie będą na FireCenter jest bardziej realistyczna oprawa graficzna co skutkuje na skuteczność zaliczeń leadów przez potencjalnych konsumentów.


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - hunterpl444 - 09-01-2014 13:59

(09-01-2014 11:30)daniel42na napisał(a):  Ja mam pytanie do Was wszystkich piszących "czekamy czekamy" - na co Wy tak czekacie i po co?
Przecież te oferty i tak będą dostępne tylko z poziomu FireCPA, a już obecnie jest tam wiele podobnych lub identyczych ofert :|
Swoją drogą tak samo jak na każdym innym serwisie CPA...

No ja mam duży problem z obsługą tego kurcze nie wiem co z czym się je jak zmienić dane itp chętnie bym zarabiał już


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - batman - 09-01-2014 14:47

od kiedy bedzie tu mozna zarabiac??