Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? (/Temat-FireCenter-Co-chcesz-wiedziec-83221)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - AnnaKa - 07-01-2014 07:47

O jeśli jest możliwość tyle że na moje konto chyba dolce nie dojdą :/ A wypłaty przez pocztę to przekaz czy paczka ? Chociaż jak się domyślam gotówki (zielonej waluty) i tak pewnie też nie macie jak wysłać Smile No bo sobie liczyłem dziś po kursie z pt. że stratny byłbym na obecną chwilę 15 zł Smile Wiem może mało ale myślę że do wypłaty 3x tyle co mam będzie a to już da kwotę ~45 zł. Wiadomo że banki na tym zarabiają.

Chociaż co ja wybrzydzam pokerface Ważne że mam przyjemność z Wami współpracować 2


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - Kiljan - 07-01-2014 08:38

(07-01-2014 07:47)AnnaKa napisał(a):  O jeśli jest możliwość tyle że na moje konto chyba dolce nie dojdą :/ A wypłaty przez pocztę to przekaz czy paczka ? Chociaż jak się domyślam gotówki (zielonej waluty) i tak pewnie też nie macie jak wysłać Smile No bo sobie liczyłem dziś po kursie z pt. że stratny byłbym na obecną chwilę 15 zł Smile Wiem może mało ale myślę że do wypłaty 3x tyle co mam będzie a to już da kwotę ~45 zł. Wiadomo że banki na tym zarabiają.

Chociaż co ja wybrzydzam pokerface Ważne że mam przyjemność z Wami współpracować 2
Tyle, że widzisz problem jest w tym, że na wymianie walut nie da się nie być stratnym ponieważ spread jest zawsze, a niestety banki łupią jak szalone, no ale cóż... to banki...


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - AnnaKa - 07-01-2014 08:44

Dam rade Smile dziewczyna raz drugi trzeci kwiatka nie dostanie to chyba focha nie strzeli Smile a tak powaznie to dzieki ze moge wspolpracowac z takimi ludzmi jak Wy.


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - aero2 - 07-01-2014 11:04

A ja mam inne pytanie, czy dodacie lub stworzycie sieć Pay Per Install?


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - sqmany - 07-01-2014 12:17

Czy w programie "Pobierz Plik" będzie możliwość ustawienia np.ilości pobrań bez potrzeby ustawiania nazwy pliku i wagi pliku?


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - AnnaKa - 07-01-2014 12:46

@up Była o tym mowa już w przyszłości będzie taka możliwość Smile


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - hunterpl444 - 07-01-2014 12:49

No cóż pozostaje czekać ja mam nadzieję że właściciele stworzą po dwa duplikaty programów żeby inaczej wyglądały np: doładowania lub żeby można było zmienić samemu wygląd


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - MartinS - 07-01-2014 13:18

Jeśli wprowadzimy możliwość zarobku w stylu obecnych oraz byłych programów typu easysub czy fires, na pewno wszystko będzie na najwyższym poziomie. Na początek oferty wymienione w pierwszym poście przez Damiana będą dodane tylko do FireCPA FireCash. To, kiedy i czy uruchomimy serwis sms, zależy od waszego zainteresowania i naszych testów.


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - elo13 - 07-01-2014 13:45

czy bedziemy otrzymywac $ za tych, ktorzy nie wypisali sie z subow np. po tygodniu?


RE: FireCenter - Co chcesz wiedzieć? - hunterpl444 - 07-01-2014 13:53

(07-01-2014 13:18)MartinS napisał(a):  Jeśli wprowadzimy możliwość zarobku w stylu obecnych oraz byłych programów typu easysub czy fires, na pewno wszystko będzie na najwyższym poziomie. Na początek oferty wymienione w pierwszym poście przez Damiana będą dodane tylko do FireCPA FireCash. To, kiedy i czy uruchomimy serwis sms, zależy od waszego zainteresowania i naszych testów.

Przypuszczalnie zainteresowanie będzie ogromne zbierz wszystkich ludzi z easy, illy i na pewno sporo przejdzie z działających do teraz. Wiesz Właściciele Firecash mają renomę a to tu jest ważne. Ja sam czekam z niecierpliwością na dobry serwis gdzie człowiek nie będzie się martwił czy na drugi dzień nie zniknie