Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress system komentarzy postów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wordpress system komentarzy postów. (/Temat-Wordpress-system-komentarzy-postow-83203)



Wordpress system komentarzy postów. - Blubson - 06-01-2014 13:15

Cześć.
Będąc na blogspocie miałem możliwość przyjemnego komentowania postów, wystarczyło stworzyć konto w Google i dać awatara. Czy w Wordpressie da się tworzyć konta z awatarami w stylu tych z blogspota?


RE: Wordpress system komentarzy postów. - Bolt - 06-01-2014 13:29

na wordpressie masz nawet większe możliwości w zakresie komentowania, ja osobiście robię tak że mam zaznaczone komentarze do mojej akceptacji i zazwyczaj jak ktoś zostawia komentarz to przed jego akceptacją go edytuję i wtedy akceptuję Wink

istnieją też jakieś bociki które ci będą komentować ale że korzystam ze sposobu opisanego wyżej to nie mam aż takich potrzeb Wink


RE: Wordpress system komentarzy postów. - proszek94 - 06-01-2014 13:50

Robie to samo co #Bolt Pod tym względem wp jest duzo bardziej przyjazny dla nas, jeśli chodzi właśnie o wstawianie własnych komentarzy. Jak masz popularna stronke to nie musisz nawet tworzyć kont, tylko przerabiasz te, które napisały osoby odwiedzające. Smile