Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BTC - Bitcoiny - kopanie bez sprzętu i bez nakładów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BTC - Bitcoiny - kopanie bez sprzętu i bez nakładów (/Temat-BTC-Bitcoiny-kopanie-bez-sprzetu-i-bez-nakladow-83174)



BTC - Bitcoiny - kopanie bez sprzętu i bez nakładów - btcmaniak - 06-01-2014 00:06

Jest sobie taka stronka.
Nic szczególnego.
Gość zaczął od zera - standard. Nie jest jeszcze bogaczem tylko malutkim ciułaczem.
Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że sam tak zacząłem w drugiej połowie grudnia (choróbsko przykuło mnie do siedzenia) i mam w tej chwili 160 MHs (megahaszów) koparkę bez włożenia chociażby 1 grosza.
Zacząłem raczej z braku innego zajęcia a teraz zrobiło się miło.
Może coś w tym jest?
Koleżka pisze od czego najlepiej zacząć. Ja tak nie zrobiłem i teraz żałuję bo kupę satoshi straciłem na prowizję. Szkoda, że nie znalazłem jej wcześniej.
polecam.

[url=stronka]stronka[/url]


BTC - Bitcoiny - kopanie bez sprzętu i bez nakładów - Coristo - 06-01-2014 00:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.