Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog a YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Blog a YouTube (/Temat-Blog-a-YouTube-83166)



Blog a YouTube - matthias06 - 05-01-2014 22:56

Proszę o szczerą odpowiedź. Nie żebym był zielony w PPA no ale czy tak naprawde mając dobrego bloga, filmiki są tak potrzebne? Jak by nie patrzeć to większy procent ludzi jak chce coś pobrać to szuka w Google a dość mało na YouTube. Czy nie wystarczyło by jak bym wstawiał do postów filmiki z yt niepubliczne, tak aby tylko pokazać działania? Prosił bym bardzo o wypowiedzi Smile


RE: Blog a YouTube - screame3r - 05-01-2014 23:01

Możesz używać przecież obu metod jednocześnie. Tu wrzucać filmik, a tu w opisie filmu link do bloga.


RE: Blog a YouTube - matthias06 - 06-01-2014 09:59

Mówiłem ze nie jestem zielony w PPA Smile chodziło mi o ominięcie YT. Już chyba sam sobie odpowiedziałem na te pytanie ;p


RE: Blog a YouTube - Bolt - 06-01-2014 13:13

Mając dobrego bloga co masz na myśli? Jeśli takiego który jest wypozycjonowany i dobrze stoi w google to pewnie że youtube nie jest konieczny, wtedy nawet filmiki możesz wrzucać w jakimś playerze na blogu i nie martwić się czy ci film poleci czy nie ale youtube sam w sobie generuje spory traffic jeśli filmiki są na topie więc trzeba się poważnie zastanowić czy warto z niego rezygnować (lub trzymać filmiki jako niepubliczne)


RE: Blog a YouTube - dondoonsie - 06-01-2014 13:18

Ja nie znam się na pozycjonowaniu, więc dla mnie youtube to podstawa do promocji bloga, chociaż i tam mam dużo wejść z google ;D


RE: Blog a YouTube - daniel42na - 06-01-2014 13:19

Heh to nie chodzi o to że ktokolwiek szuka plików na youtube Wink
Chodzi o to że dobrze nabity filmik na YT będzie wyświetlany w google przed najlepiej wypozycjowanymi blogami pod daną niszą.


RE: Blog a YouTube - rozekrr - 06-01-2014 13:21

Drugą sprawą jest że dobrze wypromowany film na YT znajduje się również bardzo często na 1 stronie wyszukiwań w Google, dlatego najlepiej działać prężniej na blogu a YT się wzmacniać, ja to stosuję w przypadku tych pewnych nisz Smile