Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cena premium i firepremium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cena premium i firepremium (/Temat-Cena-premium-i-firepremium-83162)



Cena premium i firepremium - FireGifts.pl - 05-01-2014 22:43

Wczoraj nastąpiła niewielka podwyżka kont premium. Spowodowane jest to ciągłą weryfikacją serwisu, użytkowników itp. Mam nadzieję że szybko się wszystko unormuje i ustalę cenę premium odpowiadającą moim wymogom i Waszym.

Od jutro będzie możliwość również kupienia kont premium poprzez allegro. Nie wiem czy taka opcja będzie potrzebna, ale sprawdzimy to.

Jeśli ktoś chciałby kupić premium lub firepremium poprzez PayPal, proszę o informację na [email protected]

Zuhsm


RE: Cena premium i firepremium - DarkKiller - 06-01-2014 15:48

Wydaje mi się iż opcja kupienia przez allegro jest bardzo zbędna... Jest na stronie przez sms i przelew i wydaje mi się, że to starczy...


RE: Cena premium i firepremium - dudek7894 - 06-01-2014 16:29

(06-01-2014 15:48)DarkKiller napisał(a):  Jest na stronie przez sms

O to chodzi, że nie ma. Możliwe, że ktoś z tego allegro się zarejestruje na stronie, widząc aukcję. Tongue


RE: Cena premium i firepremium - sqmany - 06-01-2014 17:26

@[dudek7894]
Jest opcja zakupu przez sms ,ale jak na razie tylko przy zakupie konta fire premium.


RE: Cena premium i firepremium - DarkKiller - 06-01-2014 18:02

Zgadzam się z sqmany jest taka opcja...


RE: Cena premium i firepremium - FireGifts.pl - 07-01-2014 00:05

Odnośnie tej aukcji allegro, to rzeczywiście chodzi troszkę o reklamę, będę namawiał do tego rodzaju zakupu. Będzie sporo kupionych to i ludzie będą widzieli, może dam tez jako promowaną aukcję.


RE: Cena premium i firepremium - kquba - 08-01-2014 16:46

Cena wyższa? to wina Tuska


Cena premium i firepremium - Admin - 19-01-2015 16:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.