Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? (/Temat-Ile-wyciagniesz-kasy-ze-spamu-dzieki-fires-83160)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - davidek00 - 05-01-2014 22:26

Jak w temacie ile udaje się wam zarobić na spamie w fires? ile czasu poświęcasz na spam? i czy jak spamujesz też coś wpada z autopilota?


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - MankuT - 05-01-2014 22:34

1000 500 100 900 .. a nie przepraszam.. 1000 500 200 900


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - fryzjer - 05-01-2014 22:46

nie polecam Ci zarabiać sposobem "spam" ponieważ przez to zniechęcasz tylko osoby do wykonania subskrypcji lepiej popracować dłużej nad czymś lepszym


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - koza09 - 05-01-2014 22:50

Ja zarabiam spamem na serwisach gdzie nikt inny tego nie robi, 2 godziny dają mi ~100zł, na drugi dzień z autopilota ok. ~40zł, a na 3 i 4 dzień wpada jeszcze kilka leadów. Trzeba spamować z głową. Smile


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - davidek00 - 05-01-2014 23:01

ale to spamujesz i w fires zarabiasz?


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - Teos - 05-01-2014 23:22

Moje zarobki to tylko facebook i trochę inne strony Smile kilkanaście minut dziennie, bawię się tydzień. + Zaczynam filmy na YT z których mam tylko drobne. Ale zobaczymy, będę miał motywację jak wydam pierwsze zarobione pieniądze.


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - jaro225 - 05-01-2014 23:23

Spamem zarobisz na waciki ^^.

Dobra nisza + YT to jest dobra sprawa.
Jeszcze lepsza strona/blog Smile.


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - Teos - 05-01-2014 23:45

^^ gdybym zarabiał to bym pracował kilka godzin, a nie do 30 minut dziennie Smile Moim zdaniem nie tylko nisza, a dobra reklama, dużo wejścia i bez niszy można zarabiać po kilkaset złotych dziennie. Trzeba tylko mieć dobrą stronę, a nawet wrzucając GTA SA pewnie znaleźli by się ludzie. Chociaż w tych czasach lepiej się zarobi na playerze. Bo często i tak się płaci za ogląanie, a jak się trafi na trudno dostępny materiał to może leciec kaska. Np. teraz, Leci sobie warsaw Shore, spamik tu i uwdzie i pewnie sporo osób by weszło. Smile tak samo może być z innymi rzeczami Smile Wszystko da się zrobić. A mając stronę/bloga to chyba nikt by się nie ograniczał tylko do firesa.


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - yewryk - 05-01-2014 23:49

Wszystkie moje złotówki pochodzą ze spamu, kiedyś miałem bloga ale nigdy nie mogłem trafić w nisze Xpokerface


RE: Ile wyciągniesz kasy ze spamu dzięki fires? - koza09 - 05-01-2014 23:54

Na waciki 100zl dziennie nie wydam. Jak zaczalem przygode z subskrypcjami sms to spamowalem doladowaniami. Zarabialem40-60 zl dziennie, wiadomosci rozsylalem indywidualnie. Spamowalem tez troche lokalizatorem w komentarzach przez 30 min i wpadalo ok. 20zl.
Teraz wymyslilem nowa unikalna nisze polegajaca na spamie nad ktora popracuje ok. 5 godzin i bedzie mi przynosila zyski autopilotem do kilku tygodni, za jakis czas pochwale sie tym na forum. Zarobkami oczywiscie. Smile