Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cannon-war nowa gra na przeglądarkę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cannon-war nowa gra na przeglądarkę (/Temat-cannon-war-nowa-gra-na-przegladarke-83138)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - szufliko - 06-01-2014 17:03

poszedł reff...


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - LordBeaK - 06-01-2014 23:30

Ej dropnął mi Diamond+. Mogę to jakoś sprzedać? Gdzie? Help.


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - grubyst - 06-01-2014 23:53

@LordBeak trzymaj narazie , w grze cały czas w prowdzają nowości , może Ci się przydać potem Smile


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - LordBeaK - 07-01-2014 09:14

To za co np kupić sb Sworda albo coś?


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - s33xi - 07-01-2014 10:13

zarejestrowanyt z refa, i dołączam się pod prośbą o jakiś poradnik do gry


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - grubyst - 07-01-2014 16:16

sworda możesz kupić w markecie za kredyty od innych graczy lub wyprodukować w fabryce za 240 malachite ( te możesz wykopać w kopalni jeśli masz lvl 25 ) Smile


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - Ewcia6000 - 07-01-2014 16:40

zapisana z refa


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - Masaj - 08-01-2014 00:38

A więc tak jak ktoś pisał wyżej to pomyliłem się i nie ma dolarów a jest euro.

Sam nie gram w to długo ale dzisiaj dla sprawdzenia kupiłem 5 creditów i wydałem je na 2 sword upgrade i 3 spell upgrade (każdy upgrade daje +8 do ataku/leczenia). Dopiero po zakupie zobaczyłem jak mi zaczął lecieć Combat lvl. No ale teraz ogranicza mnie ilość zabitych stworów na godzine(2). Więc przelałem na paypala kolejne 5 euro i jutro zakupie sobie gold account i się więcej pobawie.

Jak ktoś dostanie diamond(+) to aby je otrzymać musi mieć ulepszone konto lub kupić contest ticket (0.50cr, ja kupiłem ten ticket). Także otrzymywać będziecie diamond(+) dopiero po zakupie ticketu.

Uważajcie na P Balance aby tu nie trzymać kasy bo mogą was okraźć. Sprawdzcie czy macie włączone P Protection. Jak nie to starajcie mieć zawsze kupione(0.01 P Balance). Jak ja zaczynałem to tego nie było. No i jak tylko jest to możliwe to przelewać na Credits.

Warto zwrócić uwagę na listy rankingowe z których można wygrywać kasę lub jakieś przedmioty z gry. Was na razie powinno interesować tylko Daily contest(F) i Paid contest #1(+) (do tego trzeba kupić ticket o którym wcześniej wspomniałem) na resztę jeszcze się nie załapiecie. Chyba że jeszcze Combat Contest(F) który nowy rozpoczyna się jutro.

Także aby zarabiać trzeba dużo kopać, zabijać potworów, sprzedawać innym graczom minerały i inne przedmioty, wygrywać rankingi albo kogoś okradać. Według mnie sprzedawanie minerałów za pomocą opcji Sell Items nie opłaca się.

Gra się ciągle rozwija w szybkim tempie z każdym tygodniem. Ciągle coś dochodzi nowego wartego uwagi. Jeszcze jakieś dwa tygodnie temu można było tylko kopać, bić potwory, sprzedawać minerały za kase w grze i kupować za nią Power(teraz Contestpoints). Więc ciekawie się to zapowiada


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - grubyst - 08-01-2014 20:10

no gra jak sie rozwinie może być dobra , warto już zacząć coś klikać Smile mam pytanie do Ciebie Masaj
mam juz produkty na shielda jak ją zrobić w fabryce ? wystarczy dodać te 480 orresów do fabryki i poczekać 1 dzien ??


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - Masaj - 09-01-2014 11:31

A więc tworzenie shielda wygląda następująco:

Produce time: 1 shield/day
Materials: 480 cuprite/shield

480/24=20

Więc co godzinę pobierane jest 20 cuprite które tam wcześniej dodałeś. Tworzenie innych przedmiotów wygląda podobnie. Ja robię to tak że wrzucam wszystko co mam i się produkuje. I tak wczoraj skończył mi się cannon (brak steals) więc zamiast go zrobić to musiałem kupić bo miałem kogoś do obrobienia