Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własny fanpage (/Temat-Wlasny-fanpage-83129)



Własny fanpage - Galado - 05-01-2014 16:02

Witam jestem w trakcie zakładania własnego fanpage nastawionego na zarobek oczywiście i tu rodzi się pytanie lepiej polski czy zagraniczny?.Fanpage będzie o tematyce samochodowej/motoryzacja,głównie jakieś ciekawe obrazki.I jeszcze jedno jak skopiuje jakiś obrazek z google i wkleje na fb to moge jakos byc pozbawiony partnerstwa czy też moze jakiegos zarobku.

P.S Jestem w tych sprawach dość zielony,Pozdrawiam


RE: Własny fanpage - Naboczek - 05-01-2014 17:41

Na twoim miejscu wybrałbym Polski. Jerk


RE: Własny fanpage - proszek94 - 05-01-2014 19:43

Jeśli czujesz sie na tyle mocny, by prowadzić bloga w jezyku angielskim to jak najbardziej! A co do tych obrazków to nie jestem pewny czy moga Cie pozbawić zarobkow itp. ale na moje oko raczej nie. Jeśli bedziesz wklejał "proste" obrazki, nie takie pod którymi się ktoś "podpisuję" to raczej powinieneś być spokojny, a jeśli nawet ktoś sie doczepi to na pewno się o tym dowiesz i już będziesz wieidział na przyszłość. Big Grin


RE: Własny fanpage - malenka - 05-01-2014 20:34

Ja bym decydowała się jednak na polską stronę.