Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- (/Temat-AddMeFast-Darmowe-Wyswietlenia-Filmu-83126)

Strony: 1 2


AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - AnnaKa - 05-01-2014 15:05

Witajcie


Dziś przedstawię Wam sposób na nabijanie za darmo wyświetleń za pomocą strony Addmefast.com

Co Będzie Nam Potrzebne :

1-Konto AddMeFast
2-Film Na YouTube

Przechodzimy Do Pracy.


Udostępniając Film na YouTube mamy Coś takiego jak 'Opcje Zaawansowane'

[Obrazek: addmefast2_poradnik.jpg]

Ustawiamy tak jak jest to pokazane na zdjęciu. To jest najważniejszy punkt naszego działania.

Kolejnym Krokiem jest dodanie filmu na AddMeFast w zakładce
http://addmefast.com/add_edit_sites.html

Tam wybieramy YouTube Likes
I teraz najlepsze ! Wybieramy za darmo Targeting !

Ustawiamy Max pkt. czyli 10 dodajemy wideo i gotowe !

Aby sposób działał na koncie potrzebne jest minimum 11 pkt.

Dzięki temu nabijamy za darmo wyświetleń a w tym samym czasie możemy zbierać punkty które później wymienimy sobie na łapki zmieniając w opcjach na YouTube że można komentować i oceniać wideo.!


Mam nadzieję że pomogłem i liczę na wasze plusiki Smile

OTO DOWÓD ŻE TO DZIAŁA ZBIERANE 1 Dzień Smile



[Obrazek: addmefast_poradnik.jpg]

Pozdrawiam


_____________________
Nadszedł Koniec Zarabianiu Na Ludziach Z Tego Forum !
Nie Kupujcie Views Bo Możecie Zdobyć Je Sami !

Dobrego Promowania Video !


RE: AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - v3XeR - 05-01-2014 15:11

Pomysł prosty lecz nie wpadłem na niego Big Grin
Rep leci


RE: AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - gitek311 - 05-01-2014 15:26

Albo ja jestem ślepy albo nie mam takiej opcji Rolleyes
[Obrazek: 2n7qvrq.jpg]


RE: AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - AnnaKa - 05-01-2014 15:36

@up Przeczytaj dokładnie przecież to nie na addmefast tylko na YouTube masz ustawić , przepraszam że się czepiam ale czytaj ze zrozumieniem.pokerface Kolega przed Tobą nie miał problemów. Wejdź na YouTube w 'moje filmy' następnie opcja 'edytuj' przy którymś filmie i tam 'opcje zaawansowane' A na AddMeFast tak jak pisałem wcześniej.


RE: AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - Hiuston - 05-01-2014 17:28

"Dear user, your link was blocked by our automate system, but if you think that you have corrected the link,or it's blocked by mistake you can re-check and unblock it yourself." Już coś nie pyka.


RE: AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - Bandaid - 05-01-2014 17:42

I bardzo dobrze.


RE: AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - matimus - 05-01-2014 17:49

Znam sposób bo często się z tym cwaniactwem spotkałem ,ale oni się też wycwanili i blokują filmy Smile


RE: AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - Lesek - 05-01-2014 17:51

Niestety linki są blokowane, zamysł może i dobry ale w praktyce niestety nie, niewiele zyskamy.


RE: AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - AnnaKa - 05-01-2014 19:32

Trzeba zrobić możliwość dodania komentarzy i zrobić weryfikację i znów kilka godzin działa Wink I cwaniactwo trwa dalej . Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło . Ale cóż człowiek chce dobrze i nic nie wychodzi . Smile Ja tam korzystam i dobrze to funkcjonuje. Jak ktoś używa botów to jest fair ?


RE: AddMeFast -Darmowe Wyświetlenia Filmu- - Bandaid - 05-01-2014 19:39

Cytat:Jak ktoś używa botów to jest fair ?
Nie do końca, ale przynajmniej otrzymuję tego lajka/subskrypcję a tu tylko ludzie którzy klikają tracą czas.