Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mała inwestycja - 5% w 5 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mała inwestycja - 5% w 5 dni (/Temat-Mala-inwestycja-5-w-5-dni-83063)



Mała inwestycja - 5% w 5 dni - patryk006 - 04-01-2014 15:35

Pilnie dziś albo jutro (najlepiej dziś) potrzebuję 0.1-0.2 btc, oddaję wtorek/środa ilość btc powiększoną o 5% (czyli wyślesz 0.2 dostaniesz 0.21 )


RE: Mała inwestycja - 5% w 5 dni - ryback - 04-01-2014 16:25

nie chce krakac ale chyba nikt na to nie pojdzie tu, za maly stazSmile


RE: Mała inwestycja - 5% w 5 dni - rkac1997 - 04-01-2014 16:35

Staż 1 rok to mało?


Odp: Mała inwestycja - 5% w 5 dni - Xullrae - 04-01-2014 17:01

Konto rok, ale posty i reputacja nie wskazuja by sie wiele udzielal.
Moje konto tez od dawna zalozone, a na forum samym jestem krocej i z osoba o takich statystykach jak ja tez bym raczej nie pozyczal nic. Ogolnie bym nie pozyczal nic osobom ktorych osobiscie nie znam, ale to tylko moje zdanie.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Mała inwestycja - 5% w 5 dni - patryk006 - 04-01-2014 17:36

konto rok, mało postów nie ma tu nic do rzeczy równie dobrze mogę w 2 dni nabić 300 bezwartościowych postów jak dla was to wyznacznik, parę transakcji przeprowadziłem, reputacji tyle dlatego że nigdy się nie ubiegałem o nią ani nie prosiłem po transakcji (tutaj też średni wyznacznik bo za chwilę mogę wejść w tematy, kliknij, zarejestruj się lub polub coś w zamian za rep. i będę miał +50)

Jeśli ktoś chce zaufać mi to zaufa, jeśli nie nie mam nawet możliwości przekonywać kogokolwiek.
Jednak często zamierzacie wpakować kasę w hyipy wiedząc że możecie nie zobaczyć nawet części, ja potrzebuję tylko btc do wykonania zlecenia na którym mam jakiś % (w zasadzie bez ryzyka bo ja pierwszy otrzymuję kasę) i częścią się podzielę. We wtorek przyjdzie mi kasa na curexa dlatego będzie to nieaktualne.


Z pozdrowieniami do usera ryback , właśnie spojrzałem na jego historię reputacji pierwsza strona rep za kliki, chyba dalej nie muszę czytać.


RE: Mała inwestycja - 5% w 5 dni - Eminey - 04-01-2014 18:50

Obawiam sie, ze nie znajdziesz chetnych - z powodow przedstawionych powyzej.

Z uwagi na rodzaj transakcji raczej nie ma szans, zeby ktos zaufany posredniczyl.


Moze zaoferuj cos w zastaw? Jesli nie, to pozostaje Ci tylko BTC kupic...


RE: Mała inwestycja - 5% w 5 dni - patryk006 - 05-01-2014 17:03

Dobra nieaktualne, znajomy miał trochę btc, dało radę jakoś wyjść z tej sytuacji


Mała inwestycja - 5% w 5 dni - Hybrid1990 - 12-10-2017 23:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.