Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Readbud- dodadkowe 10$ przy pierwszej wypłacie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Readbud- dodadkowe 10$ przy pierwszej wypłacie ! (/Temat-Readbud-dodadkowe-10-przy-pierwszej-wyplacie-8306)



Readbud- dodadkowe 10$ przy pierwszej wypłacie ! - Dareczek13 - 07-06-2010 15:22

Witam,
Mam dla Was pewną propozycję odnośnie Readbud. Polega ona na tym, że mając możliwość założenia nawet
5 kont możecie dorobić nawet 10$ przy pierwszej wypłacie.
Jak? Nic łatwiejszego ! Wystarczy, że zarejerstrujecie się z mojego reflinka i po dokonaniu waszej pierwszej wypłaty napiszecie mi maila z waszym nickiem i e-mailem PayPal, na który mam przelać kase. Dzięki temu ja będę miał z tego
3$, a Wy 2$ dodatkowe za każdą rejerstracje ze sfinalizowaną wypłatą. Myślę, że jest to połacalne, ponieważ i atk zarejerstrujecie się i pewnie zrobicie to z reflinka kogoś co nic Wam za to nie oferuje, bądź z cystego linka. A u mnie przy okazji mozecie dorobić nawet do 10$ (około 30 złotych). Sami pomyślcie czy się opłąca !


Tutaj mój reflink:Rejerstruj się i zarób !

Mój E-mail(na niego wyślij swój nick na jaki się rejerstrowałeś i e-mail PayPal, na który mam przelać kase):[email protected]

Czysty link: Rejerstruj się bez dodatkowego zarobku


RE: Readbud- dodadkowe 10$ przy pierwszej wypłacie ! - gosiaczek - 07-06-2010 17:29

ja tam myślę że i może opłacalne ale jaka gwarancja na to że wpłacisz? jak dla mnie żadna i na pewno tak będzie!


RE: Readbud- dodadkowe 10$ przy pierwszej wypłacie ! - Mlody666 - 07-06-2010 17:52

hahahaha - tyle powiem Tongue


RE: Readbud- dodadkowe 10$ przy pierwszej wypłacie ! - 92michal92 - 07-06-2010 17:55

Skoro mozna miec 5 konto to lepiej to zrobic tak:
Załozyć pierwsze konto i z tego konta z refa regnac sie na 4 kontach zarobek 20$ lepiej opłacalny Smile


RE: Readbud- dodadkowe 10$ przy pierwszej wypłacie ! - Dareczek13 - 07-06-2010 21:45

Jak uważacie ja skorzystałem z okazji i regnelem się z refa adma takiej jednej stronki co ma właśnie taką oferte i słyszałem, że wypłaca ..
Nikt nikogo do niczego nie zmusza ! Wink


Readbud- dodadkowe 10$ przy pierwszej wypłacie ! - DDK - 25-02-2012 14:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.