Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytania o odbieranie nagród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytania o odbieranie nagród (/Temat-Rozwiazane-Pytania-o-odbieranie-nagrod-8304)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pytania o odbieranie nagród - Wojtas - 15-06-2010 11:16

A sąsiadowi dasz kase na ew. cło?? xD


RE: Pytania o odbieranie nagród - tv-story - 15-06-2010 11:26

a to jakiś problem?


RE: Pytania o odbieranie nagród - tv-story - 16-06-2010 20:13

(14-06-2010 20:01)tv-story napisał(a):  Mam jeszcze pytanie. Przypuśćmy, że uda mi się zamówić jakąś wartościową nagrodę i będzie wysłana przez UPS. W jakim przedziale czasowym mógłbym się spodziewać paczki? To bardzo ważne bo od 15-30 lipca mnie nie będzie. Myślicie, że paczka mogłaby przyjść akurat wtedy? Jeśli tak to czy mógłbym dać upoważnienie albo coś takiego sąsiadowi i on by odebrał paczkę?

mógłby ktoś odpowiedzieć? To bardzo ważne, chociaż po tych cenach wątpię, ze coś uda mi się wygrać.
jeszcze jedno pytanie: czy jest możliwość wyboru rodzaju przesyłki? Kurier czy Poczta?


RE: Pytania o odbieranie nagród - Xkoniak - 16-06-2010 20:33

Hmm raczej sąsiad nie odbierze bo nie jest tobą a żeby odebrać paczkę ja musiałem się wykazać legitymacją ew. osoby dorosłe dowodem osobistym więc chyba że zamówisz paczkę na sąsiada.A przez UPS chyba można sprawdzić przewidziany transport paczki chociaż nie wiadomo kiedy lockerz wyślę paczkę.


RE: Pytania o odbieranie nagród - tv-story - 17-06-2010 15:56

chodzi mi o to czy mogę sobie wybrać czy chcę kurierem czy pocztą


[Rozwiązane][Rozwiązane]Pytania o odbieranie nagród - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.