Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytania o odbieranie nagród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytania o odbieranie nagród (/Temat-Rozwiazane-Pytania-o-odbieranie-nagrod-8304)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pytania o odbieranie nagród - Xkoniak - 07-06-2010 18:29

Płaci się w naszych Polski zł przy odbiorze.Poszukaj tematu na temat o cło i vat i będziesz wiedzieć od ilu zł płaci się vat i od ilu cło.


RE: Pytania o odbieranie nagród - sebastian43210 - 08-06-2010 10:15

xkoniak ma racje płaci sie w złotówkach.ale najlepiej poprostu przeczytać regulamin.wtedy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane...


RE: Pytania o odbieranie nagród - Marta2010 - 11-06-2010 14:08

Mam jeszcze pytanie czy ktoś z Was orentuje sie które nagrody przychodzą najszybciej a które najwolniej no i czy w lockerz kiedykolwiek były jakieś telefony?


RE: Pytania o odbieranie nagród - Bolt - 11-06-2010 14:15

Nie było telefonów. Najszybiej te droższe bo one idą UPS'em i są w kilka dni od wysyłki Smile


RE: Pytania o odbieranie nagród - tv-story - 11-06-2010 15:55

a po ilu mniej więcej dniach po restocku lockerz wysyła nagrody? Zależy mi, żeby oszacować kiedy dojdzie jakbym coś wygrał bo w wakacje wyjeżdżam.


RE: Pytania o odbieranie nagród - Bolt - 11-06-2010 15:59

tydzień - 2 tygodnie. Ja miałem dobrze w marcu gdy zamówiłem grę, potwierdzenie wygranej dostałem dzień po restocku a tydzień po nim - potwierdzenie wysyłki. Gra leciała pocztą dlatego tylko lub aż 3 tygodnie czekałem Big Grin


RE: Pytania o odbieranie nagród - Marta2010 - 11-06-2010 18:29

a ile należy mieć punktów by brać udział w restocku i czy koniecznie muszę mieć 20 znajomych.


RE: Pytania o odbieranie nagród - Bolt - 11-06-2010 18:37

Nie musisz mieć 20 znajomych, a punktów możesz mieć nawet 5 tylko za nie nic nie zamówisz Tongue


RE: Pytania o odbieranie nagród - tv-story - 11-06-2010 18:57

(11-06-2010 15:59)Bolt napisał(a):  tydzień - 2 tygodnie. Ja miałem dobrze w marcu gdy zamówiłem grę, potwierdzenie wygranej dostałem dzień po restocku a tydzień po nim - potwierdzenie wysyłki. Gra leciała pocztą dlatego tylko lub aż 3 tygodnie czekałem Big Grin

3 tygodnie razem czy po potwierdzeniu wysyłki? Szybciej idzie pocztą czy UPS?


RE: Pytania o odbieranie nagród - Bolt - 11-06-2010 19:00

oczywiście że UPS, bo to kurier, to paczke mamy szybciutko, tak samo szybko pieniądze znikają z naszego portfela gdy mamy zapłacić cło Big Grin 3 tygodnie po potwierdzeniu wysyłki (gra leciała pocztą jak mówiłem) w sumie 30 dni od restocku