Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Pytania o odbieranie nagród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Pytania o odbieranie nagród (/Temat-Rozwiazane-Pytania-o-odbieranie-nagrod-8304)

Strony: 1 2 3 4


[Rozwiązane]Pytania o odbieranie nagród - Marta2010 - 07-06-2010 15:17

Jestem nową użytkowniczką mam parę pytań nurtujących mnie.
Czy jak się przykładowo wygra nagrodę to czy płaci się w dolarach za wysyłkę tylko i wyłącznie czy w polskich złotych też można. Czy tylko jest opcja płacenie przelewem czy może płaci się przy odbiorze. Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedzi. Wiem, że może ktoś powie jest opcja szukaj ale jakoś do tej pory na swoje pytania nie znalazłam odpowiedzi.


RE: Pytania o odbieranie nagród - Dominator - 07-06-2010 15:30

Przy odbiorze płaci się Polskimi (zł).
To zależy od paczki, paczka GIFT przeważnie się za nią nie płaci, a co do innych to np.: za xBox 360 zapłaci się z 250 zł możesz też nie zapłacić gdy celnicy nie pobiorą opłaty zwaną potocznie "CŁO". Jest to bardzo zależne co zamówisz - gdy zamówisz Apple MacBook to bardzo opłaca zapłacić z 600 zł, ponieważ w Apple taka zabawka kosztuje z 4000 tys. zł. Wg mnie opłaca się płacić do tysiąca złotych, a nie przepłacać w firmowych sklepach tj; Apple, SONY itp. Myślę że to coś pomogło.


RE: Pytania o odbieranie nagród - Marta2010 - 07-06-2010 15:31

No i jeszcze jedno ważne pytanie związane z nagrodami od razu tu zadam bo mnie to nurtuje czy jak bym chciała za punkty wygrać iphona telefon to czy będzie on miał polskie czy amerykańskie menu no i jeszcze jedna sprawa, czy jak ktoś nie zna na tyle angielskiego by pisać dobrze w tym języku czy maila do lockerz można pisać po polsku czy nie?


RE: Pytania o odbieranie nagród - Dominator - 07-06-2010 15:35

Nie ma tam iPhone, ale jest tam iPod touch (w stylu iPhone). Oczywiście ! jest tam język Polski - każdy iPod, iPhone, a nawet iPad ma dużo języków.

Od tego jest dział "TŁUMACZENIA" - poczytaj na forum


RE: Pytania o odbieranie nagród - Marta2010 - 07-06-2010 15:36

Super, że przy odbiorze się płaci naprawdę wielkie dzięki za tą informacje. no i że polskimi zł bo to ułatwia mi sprawę a jeszcze jedno pytanko w takim razie czy listonosz jak daje przesyłkę to ma napisane, że ileś tam złotych się płaci czy może w mailu oni informują ile trzeba zapłacić?


RE: Pytania o odbieranie nagród - Dominator - 07-06-2010 15:47

Przy odbiorze płaci się 22% ceny, np.: PSP kosztuje 650zł to 22% ceny 650zł będzie ok. 148zł 47gr.

NIE NIE NIE !!! Oni Tobie NIE mówią ile, co zapłacisz - tylko firma kurierska to robi, najczęściej UPC. Ale chyba celnicy cenę nam nawalają, Lockerz z tym walczy, aby nie było CŁA


RE: Pytania o odbieranie nagród - Melo93 - 07-06-2010 16:28

(07-06-2010 15:47)Dominator napisał(a):  Przy odbiorze płaci się 22% ceny, np.: PSP kosztuje 650zł to 22% ceny 650zł będzie ok. 148zł 47gr.

NIE NIE NIE !!! Oni Tobie NIE mówią ile, co zapłacisz - tylko firma kurierska to robi, najczęściej UPC. Ale chyba celnicy cenę nam nawalają, Lockerz z tym walczy, aby nie było CŁA

co wy macie z tym UPC ?
z UPC to można mieć internet, a firma kurierska to UPS xd


RE: Pytania o odbieranie nagród - Marta2010 - 07-06-2010 16:57

A podajcie mi te nagrody za punkty za które się nic nie płaci. Tak abym mogła sprawdzić wiarygodność tego portalu. Znaczy to czy naprawdę przysyłają i w jakim terminie od zamówienia? Będę wdzięczna za takie informacje.


RE: Pytania o odbieranie nagród - Bolt - 07-06-2010 17:21

Gry na konsole i pc, paypale i rzeczy o wartości do 50$ Smile . Ceny sprawdzaj na amazon.com


RE: Pytania o odbieranie nagród - tymonowy - 07-06-2010 17:59

Marta , nie masz co się martwic , jest to wiarygodny portal . Zobacz filmy z rozpakowań nagród na youtube: http://www.youtube.com/results?search_query=lockerz+unboxing&aq=f