Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanko o stawkę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Pytanko o stawkę (/Temat-Pytanko-o-stawke-83036)

Strony: 1 2


RE: Pytanko o stawkę - Rafiks1992 - 11-01-2014 18:00

dobrym sposobem jest postawic na 4 czy 5 meczów w kursach 1.1 do 1.4 bo to teoretycznie pewne mecze do tego możemy użyć typów z różnych stron w praktyce zdarzyło mi się kilka razy mieć pecha że zaszalałem bo wchodziły takie kupony o których pisałem wyżej i postawiłem dwa kupony po 10 meczów i w obu kuponach nie wszedł zawsze jeden na 10 meczów :-P pech ale stawiałem tutaj połowę mniej pieniędzy bo wygrana była 3 razy większa :-P tak jak pisałem najlepiej wybrać 4-5 pewnych meczów w kursach 1.1 do 1.4 i wygrana średnio wychodzi podwojenie stawki czyli za 10zł gdzieś około 20 można wyciągnąć :-P


RE: Pytanko o stawkę - Kevintbg - 17-01-2014 15:28

A macie jakąś fajną stronke z darmowymi dobrymi typami Smile?


RE: Pytanko o stawkę - Hattrick - 03-02-2014 19:36

(11-01-2014 18:00)Rafiks1992 napisał(a):  dobrym sposobem jest postawic na 4 czy 5 meczów w kursach 1.1 do 1.4 bo to teoretycznie pewne mecze do tego możemy użyć typów z różnych stron w praktyce zdarzyło mi się kilka razy mieć pecha że zaszalałem bo wchodziły takie kupony o których pisałem wyżej i postawiłem dwa kupony po 10 meczów i w obu kuponach nie wszedł zawsze jeden na 10 meczów :-P pech ale stawiałem tutaj połowę mniej pieniędzy bo wygrana była 3 razy większa :-P tak jak pisałem najlepiej wybrać 4-5 pewnych meczów w kursach 1.1 do 1.4 i wygrana średnio wychodzi podwojenie stawki czyli za 10zł gdzieś około 20 można wyciągnąć :-P

Z pewnością nie jest to dobry sposób....

Cały problem polega na tym żeby grać zdarzenia których szanse powodzenia są większe niż wskazuje na to kurs wystawiony przez bukmachera...

Najlepiej samemu być ekspertem w jakiejś lidze/dyscyplinie ewentualnie wiedzieć gdzie są tacy eksperci...