Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty (/Temat-DigDoge-org-wydobycie-kryptowaluty-83024)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Kede - 21-02-2014 13:58

Fajny projekt Wink Skorzystam gdy tylko wszystko będzie śmigać bez problemów. Na razie tylko się przyglądam wątkowi. Przynajmniej mi wpadł w oko uproszczony proces kopania.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 21-02-2014 19:59

(21-02-2014 08:13)kariolmax napisał(a):  Czemu nie mówicie otwarcie o problemach z wydaniem?
Przez tydzień czekam na jakieś nowe informacje.

O jakich problemach nie mówimy otwarcie?

Programu nie opracowuje osobiście, odpowiadają za to obecnie trzej programiści, a ja sam mam tylko takie informacje techniczne jakie jestem w stanie zrozumieć Smile. Problemów z wydaniem programu nie ma ponieważ z tego co mi wiadomo wszystkie poprawki na których nam zależy są do zrobienia. Oczywiście prace się przeciągają jednak ma to miejsce ponieważ nie chcemy wypuszczać kolejnej bety, interesuje nas obecnie tylko gotowy produkt.

Cóż mogę więcej powiedzieć. kryptowaluty obecne są na rynku od ponad 5 lat, przez cały ten czas nikt nie stworzył dla żadnej z nich programu który w tak znaczący sposób upraszczałby proces wydobycia.

Program z zewnątrz może wygląda dość prosto jednak od strony technicznej są to setki godzin pracy i linijek kodu. Konkretnego terminu kiedy ujrzy światło dzienne nie podaję celowo ponieważ ciężko jest oszacować ile czasu zajmą testy jednak z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że około 90% pracy jest już za nami.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - kariolmax - 22-02-2014 09:25

(21-02-2014 19:59)lavish napisał(a):  
(21-02-2014 08:13)kariolmax napisał(a):  Czemu nie mówicie otwarcie o problemach z wydaniem?
Przez tydzień czekam na jakieś nowe informacje.

O jakich problemach nie mówimy otwarcie?

Programu nie opracowuje osobiście, odpowiadają za to obecnie trzej programiści, a ja sam mam tylko takie informacje techniczne jakie jestem w stanie zrozumieć Smile. Problemów z wydaniem programu nie ma ponieważ z tego co mi wiadomo wszystkie poprawki na których nam zależy są do zrobienia. Oczywiście prace się przeciągają jednak ma to miejsce ponieważ nie chcemy wypuszczać kolejnej bety, interesuje nas obecnie tylko gotowy produkt.

Cóż mogę więcej powiedzieć. kryptowaluty obecne są na rynku od ponad 5 lat, przez cały ten czas nikt nie stworzył dla żadnej z nich programu który w tak znaczący sposób upraszczałby proces wydobycia.

Program z zewnątrz może wygląda dość prosto jednak od strony technicznej są to setki godzin pracy i linijek kodu. Konkretnego terminu kiedy ujrzy światło dzienne nie podaję celowo ponieważ ciężko jest oszacować ile czasu zajmą testy jednak z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że około 90% pracy jest już za nami.

Miło jest nawet przeczytać taką informację, że nie rzuciliście projektu Smile
Co byłoby nawet zrozumiałe z powodu ogromu pracy jaki wykonujecie
A z faucetów nie można żyć całymi latami dlatego czekam z niecierpliwością


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - m0czYk1j - 22-02-2014 11:02

Jak to usunac z komputera?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 22-02-2014 12:35

(22-02-2014 09:25)kariolmax napisał(a):  
(21-02-2014 19:59)lavish napisał(a):  
(21-02-2014 08:13)kariolmax napisał(a):  Czemu nie mówicie otwarcie o problemach z wydaniem?
Przez tydzień czekam na jakieś nowe informacje.

O jakich problemach nie mówimy otwarcie?

Programu nie opracowuje osobiście, odpowiadają za to obecnie trzej programiści, a ja sam mam tylko takie informacje techniczne jakie jestem w stanie zrozumieć Smile. Problemów z wydaniem programu nie ma ponieważ z tego co mi wiadomo wszystkie poprawki na których nam zależy są do zrobienia. Oczywiście prace się przeciągają jednak ma to miejsce ponieważ nie chcemy wypuszczać kolejnej bety, interesuje nas obecnie tylko gotowy produkt.

Cóż mogę więcej powiedzieć. kryptowaluty obecne są na rynku od ponad 5 lat, przez cały ten czas nikt nie stworzył dla żadnej z nich programu który w tak znaczący sposób upraszczałby proces wydobycia.

Program z zewnątrz może wygląda dość prosto jednak od strony technicznej są to setki godzin pracy i linijek kodu. Konkretnego terminu kiedy ujrzy światło dzienne nie podaję celowo ponieważ ciężko jest oszacować ile czasu zajmą testy jednak z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że około 90% pracy jest już za nami.

Miło jest nawet przeczytać taką informację, że nie rzuciliście projektu Smile
Co byłoby nawet zrozumiałe z powodu ogromu pracy jaki wykonujecie
A z faucetów nie można żyć całymi latami dlatego czekam z niecierpliwością

To część dużo większego projektu Smile

Usunąć program można przez Panel sterowania -> dodaj / usuń programy


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - DamianXIX - 23-02-2014 00:38

Dziala to jeszcze ? chcialem pobrac program do kopania i mam blad na stronie ?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 24-02-2014 22:20

Działa. W trakcie prac nad 1.00 może się jednak zdarzyć, że link będzie nieaktywny.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - DamianXIX - 24-02-2014 23:14

(24-02-2014 22:20)lavish napisał(a):  Działa. W trakcie prac nad 1.00 może się jednak zdarzyć, że link będzie nieaktywny.

No to mi sie tak wlasnie zdarzylo jak to poprawicie dajcie znac Smile


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 25-02-2014 21:27

Na pewno kiedy pojawi się wersja 1.00 od razu o tym tu napisze Smile.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - kris6917 - 09-03-2014 11:38

coś ucichło w temacie pełnej wersji