Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
freebitcoinz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: freebitcoinz.com (/Temat-freebitcoinz-com-83008)

Strony: 1 2 3


freebitcoinz.com - kac22mtb - 03-01-2014 17:27

Witajcie! Czy ktokolwiek miał do czynienia z tą stroną?

http://freebitcoinz.com/ --> czysty link
http://freebitcoinz.com/r/6515 --> reflink

Z tego co widzę jest nowa i nie było jeszcze żadnych wypłat. Dostajemy 1000 Satoshi za przepisanie kodu captcha i kolejne 3000 za obejrzenie 3-5 reklam i kliknięcie, czy jesteśmy zainteresowani (ja klikam 'no' - kilkanaście/kilkadziesiąt sekund).
Oprócz tego obiecują 50% od zarobku refferali (ich refy, zadania itd.)
Minimum do wypłaty to 100000 Satoshi, czyli 25 dni bez udziału ref'ów.

Pomożecie sprawdzić czy są wypłacalni? Proszę o rejestracje z reflinka Smile
Jak tylko dostanę wypłatę, dam dowód! Pozdrawiam! Jeśli strona dopiero startuje to teoretycznie mamy szansę sporo zarobić jako pierwsi (mylę się?)

PS. Dla tych którzy nie wiedzą 1 Satoshi to 0,00000001 BTC. 4000 Satoshi to 0,00004 BTC, czyli całkiem nieźle jak na tak mały nakład pracy.

EDIT 6.01.2014 -> Są już pierwsze wypłaty. Naliczają też zarobki z poleconych.


RE: freebitcoinz.com - KerPwn - 03-01-2014 21:18

Stronka mi się słaba wydaje, nawet listy swoich refów nie ma. Wypłata dopiero po takiej sumce, średnio to widzę.


RE: freebitcoinz.com - kac22mtb - 03-01-2014 22:08

No właśnie mam pewne wątpliwości. Z drugiej strony strona dopiero ruszyła, więc może wprowadzą jakieś zmiany. A może się okaże, że to SCAM. No nic, pożyjemy, zobaczymy.


RE: freebitcoinz.com - Eminey - 03-01-2014 23:33

40uBTC dziennie?

To jeden-dwa rzedy wielkosci wiecej, niz oferuja inne podobne strony.


Coz, zaleta takich stron jest, ze minimum do wyplaty jest niskie (najczesciej 0.1mBTC - 5500 satoshi). Wada jest to, ze takie strony jak szybko sie pojawiaja...tak szybko znikaja.
Takze wysoka suma wyplaty...conajmniej zastanawia.


Jak pojawia sie wyplaty to chetnie dolacze Smile


RE: freebitcoinz.com - Fan Kasy - 03-01-2014 23:34

No właśnie, trochę duże minimum... ale może warto?


RE: freebitcoinz.com - Eminey - 03-01-2014 23:39

Mozesz sprobowac. Wiekszosc scamow na poczatek costam wyplaca Smile

Niemniej raczej nie nastawiaj sie, ze wyplaca. Nigdy nie slyszalem, zeby za przepisanie captcha dostawalo sie ok 1 centa.


Zastanawia mnie jeszcze cos. Bardzo czesto na takich stronach pojawia sie konto z ktorego mozna dostac bitcoiny...albo chociaz to na ktore mozna przesylac monety (donations). Tutaj nic takiego nie ma Undecided


RE: freebitcoinz.com - KerPwn - 04-01-2014 00:25

Za to jest 6 banerów reklam, co mi się zdaje że co 24h za jednego UV może tego centa czy tam dwa wyciągną, bo skąd by ta kasa się brała...


RE: freebitcoinz.com - kac22mtb - 04-01-2014 08:21

Zastanawia mnie jeszcze coś. Czy ktokolwiek zarejestrował się z reflinka? Jeśli tak to jak na razie nie dostałem nic z zarobków poleconych. Czy to możliwe, że: a) dostanę z opóźnieniem b) nikt się nie zarejestrował? c) nie dostanę w ogóle? (Angry)
Obstawiam c, no ale może się mylę Smile


RE: freebitcoinz.com - Mafesto - 04-01-2014 10:32

(04-01-2014 08:21)kac22mtb napisał(a):  Czy to możliwe, że: a) dostanę z opóźnieniem b) nikt się nie zarejestrował? c) nie dostanę w ogóle? (Angry)
Obstawiam c, no ale może się mylę Smile
Tak, możliwe. Wszystkie 3 odpowiedzi są prawdopodobne, dziwne pytanie.


RE: freebitcoinz.com - KerPwn - 04-01-2014 12:03

Ja z refa wszedłem więc pewnie nic się nie dostaje.