Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamiana konta na fanpage a nazwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zamiana konta na fanpage a nazwa (/Temat-Zamiana-konta-na-fanpage-a-nazwa-82990)



Zamiana konta na fanpage a nazwa - Adsun - 03-01-2014 12:27

Czy zamieniając zwykłe konto na fanpage będę mógł sobie utworzyć jego nazwę czy jest kopiowana automatycznie?

Do ilu znajomych mogę sobie zmienić nazwę przed transferem na fanpage?


RE: Zamiana konta na fanpage a nazwa - rozekrr - 03-01-2014 12:30

Zmieniając konto osobiste na fanpage spowoduje utratę wszystkich danych z tablicy itp. ale pozwala na zmianę nazwy, oraz zachowa zdjęcie profile.
Z ilością znajomych nie pamiętam ale max. to chyba 5k.

Poczytaj sobie wszystkie info: https://www.facebook.com/help/175644189234902


RE: Zamiana konta na fanpage a nazwa - poczmail - 03-01-2014 12:34

Nazwę możesz swobodnie zmienić w dowolnym momencie - zarówno konta (jest określony limit zmian), jak i fanpage'a. Natomiast limit posiadanych znajomych wynosi 5k, choć nigdy nie dobijaj do maksa, bo wtedy wyskoczy weryfikacja. Najlepiej zostaw przy stanie np. 4995 i konwertuj profil na fp. Wink


RE: Zamiana konta na fanpage a nazwa - Adsun - 03-01-2014 12:37

Dzięki, o to mi chodziło Smile


RE: Zamiana konta na fanpage a nazwa - Zloty - 03-01-2014 12:43

Jakie konto można zamienić na Fanpage ??
Nie ma różnicy czy jest to konto fikcyjne czy prawdziwe ??


RE: Zamiana konta na fanpage a nazwa - rozekrr - 03-01-2014 12:47

Nie ma różnicy, do póki facebook nie wykryje tego fikcyjnego Wink Większość osób właśnie zbiera znajomych a potem zamienia konto na fanpage, w tym cała logika Smile


RE: Zamiana konta na fanpage a nazwa - Zloty - 03-01-2014 12:53

Dzięki Smile


RE: Zamiana konta na fanpage a nazwa - Zloty - 03-01-2014 14:10

Jest sporo grup na Facebooku typu add me, add me please, add me friends i tak dalej.
Pozyskujemy na tych grupach ludkó z poza Polski.
Jest mało grup przynajmniej ja znalazłem zaledwie kilka gdzie są Polacy Sad

Sorry że zadaje pytanie w tym wątku a nie swoim ale myślę że autorowi również się ta wiedza przyda Smile
Gdzie znaleźć grupy gdzie są polacy ?? Smile


RE: Zamiana konta na fanpage a nazwa - mlekoju - 03-01-2014 14:48

Wpisujesz w wyszukiwarce fb frazy "znajomi, dodajemy, zbieramy, dodaj, zaproś, pomóż" itp Big Grin

Ja znalazłem i należę do co najmniej 25 polskichJerk2