Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont (/Temat-Pisanie-artykulow-pisanie-postow-na-forum-rejestracja-kont-82974)

Strony: 1 2


Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - MariuszM127 - 02-01-2014 23:19

[Obrazek: 76655992896687673716.png]

KONTAKT: [email protected]


RE: Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - Czesky - 02-01-2014 23:55

Możesz podesłać mi na PW, jak wygląda twój przykładowy artykuł SEO? Byłbym zainteresowany mniej więcej 40-50 sztukami o różnorakiej treści. Wink


RE: Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - lord21 - 05-01-2014 12:25

Piszesz również po angielsku??


RE: Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - MariuszM127 - 05-01-2014 15:21

(05-01-2014 12:25)lord21 napisał(a):  Piszesz również po angielsku??

Niestety, tylko po polsku Smile

Edit: oczywiście odpowiedź dotyczy artykułów. Posty jak najbardziej wchodzą w grę Smile


RE: Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - CheNelly - 12-01-2014 19:55

Ile tekstów(precli) dziennie jesteś w stanie napisać?


RE: Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - MariuszM127 - 17-01-2014 23:09

(12-01-2014 19:55)CheNelly napisał(a):  Ile tekstów(precli) dziennie jesteś w stanie napisać?

Odpisałem na PW i maila Smile

REFRESH !


RE: Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - seo - 24-01-2014 14:28

Zlecałem użytkownikowi MariuszM127 pisanie postów

http://zarabiam.com/Temat-Zlece-pisanie-postow-i-zakladanie-kont-na-forach-74098

i jestem zadowolony ze współpracy, zawsze na ustalony termin wywiązuje się z obowiązków


RE: Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - allout - 05-02-2014 01:29

jestem zainteresowany. napisałem pw liczę na jakąś odpowiedź Wink


RE: Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - MariuszM127 - 07-03-2014 12:52

Refresh


RE: Pisanie artykułów, pisanie postów na forum, rejestracja kont - Zloty - 10-03-2014 16:45

Troszkę dziwny człowiek z tego MariuszM127

Napisałem kiedyś do niego w sprawie współpracy, miał dla mnie pisać teksty.
Zleciłem mu napisanie 2 tekstów to napisał mi że w tym tygodniu nie będzie miał czasu.

Pomyślałem sobie no ok napisze do niego za tydzień Smile
Napisałem na GG i zero odzewu
Napisałem tutaj na forum wiadomość:

Cytat:Zloty napisał(a):
Witaj

Jest szansa że zabierzesz się za moje zlecenie czy totalnie mnie już olałeś

Napisz czy mam spamować Ci skrzynkę czy nie bo nie wiem czy jesteś zainteresowany współpracą

Pozdrawiam, Zloty

A on o godzinie 03-07-2014 12:52 PM odpisał:

Cytat:Do: Zloty
Witam,
przepraszam, faktycznie zupełnie zapomniałem o tym zleceniu, bo bardzo rzadko zaglądam na gg.
W tej chwili niestety jestem zawalony zleceniami, i nie jestem w stanie tego zrobić.
Jeszcze raz przepraszam za brak odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie

Dokładnie o tej samej godzinie napisał na tym forum w swoim temacie "Refresh"

Dla mnie to trochę dziwne ponieważ mi napisał że nie ma czasu a na forum odświeża temat.

Nie wnikam co tam u niego się dzieje ale tak się nie robi, czekałem cały tydzień aby w końcu zabrał się za moje zlecenie a zamiast tego dostałem wiadomość że nie ma czasu aby wykonać moje zlecenie.

Straciłem tylko czas i ja nie polecam !

Pozdrawiam, Zloty