Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka sieć afiliacyjna na facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jaka sieć afiliacyjna na facebooka (/Temat-Jaka-siec-afiliacyjna-na-facebooka-82945)

Strony: 1 2 3


Jaka sieć afiliacyjna na facebooka - edikiu - 02-01-2014 17:18

Witam, jestem posiadaczem kilku fanpegy na facebooku, i chciałbym zapytać jakie sieci afiliacyjne pozwalają na promocje swoich programów na tej platformie?
Novem odpada pisałem z nimi niemożna zarabiać z nimi przez facebooka.
Najbardziej interesowały by mnie reklamy z tzw. leadem kontaktowym czyli że dostaję pieniądze gdy wypełniony zostanie formularz, lub z kasą za klik,tylko nie 1zł za 1000 tylko coś jak ma play po 6 groszy za każdego unikalnego użytkownika.


RE: Jaka sieć affilancyjna na facebooka - surfer0700 - 02-01-2014 17:24

Z tego co pamiętam zza polskiej granicy możesz spróbować:
https://my.lifestreetmedia.com/login/

(polski) Właściciele netsales stworzyli:
https://socialshare.pl


RE: Jaka sieć affilancyjna na facebooka - Yogii - 02-01-2014 17:25

mspartners ??


RE: Jaka sieć affilancyjna na facebooka - edikiu - 02-01-2014 17:33

co do mspartners boje się że moi główni odbiorcy bd trochu za młodzi 13-18, socialshare wygląda bardzo ciekawie i właśnie zrobiłem tam konto a co do my.lifestreetmedia.com są tam oferty dla Polski?


RE: Jaka sieć affilancyjna na facebooka - surfer0700 - 02-01-2014 17:38

Szczerze mówiąc nie pamiętam, ale wiem że polskie Fanpage przechodziły.
Od SocialShare spodziewaj się telefonu - oczywiście jeżeli Twój fanpage ma powyżej 50.000 fanów.
Na MsPartners też możesz spróbować. Na pewno nie zaszkodzi gdy udostępnisz na tablicy link. Ci starsi na pewno się zainteresują. Poza tym mspartners i tak robi duże odrzuty, więc nie ma się czego obawiać Smile


RE: Jaka sieć affilancyjna na facebooka - edikiu - 02-01-2014 17:43

yhm, mam fanpage 50k+ fanów i zrobiłem konto na SocialShare jednak jest problem ponieważ nie mam 18 lat, tam wypłata to nic bo na rodziców bym dał, ale jak mają zadzwonić to jak myślisz co mam im powiedzieć jak zapytają o wiek?


RE: Jaka sieć affilancyjna na facebooka - surfer0700 - 02-01-2014 17:48

No to powiesz że rachunek wystawisz na rodzica. Na pewno nie będzie żadnego problemu.


RE: Jaka sieć affilancyjna na facebooka - edikiu - 02-01-2014 17:50

ok, dzięki za pomoc. Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł która sieć afillancyjna byłaby odpowiednia to piszcie Smile


RE: Jaka sieć affilancyjna na facebooka - Kiljan - 02-01-2014 17:52

Błagam Cię, jeśli już pytasz to nazywaj to poprawnie... sieci afiliacyjne.


RE: Jaka sieć affilancyjna na facebooka - surfer0700 - 02-01-2014 17:54

No to ja jeszcze podrzucę pomysł.
Nie wiem jakiej tematyki masz fanpage, ale jeżeli zdarza się że przekazujesz dłuższą treść w postaci grafik itd. to możesz skorzystać z adf.ly. Widziałem że kilka fanpage w ten sposób zarabia i to całkiem nieźle.

Poza tym wszystkie sieci afiliacyjne możesz podłożyć pod siebie.
Wystarczy że stworzysz interesujący landingpage i zamieścisz reklamę na facebooku. Ludzie wejdą na LP, jeżeli oferta ich zainteresuje to z niej skorzystają a Ty dostaniesz pieniążki.
Zarabiałem w ten sposób na PortMMO i nigdy nie miałem żadnych problemów z wypłatą.