Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrzutka na typy – najlepsze w sieci. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zrzutka na typy – najlepsze w sieci. (/Temat-Zrzutka-na-typy-%E2%80%93-najlepsze-w-sieci-82916)



Zrzutka na typy – najlepsze w sieci. - Artiis - 01-01-2014 22:36

Bukmachera – ile to razy obstawiłeś wynik czytając multum opinii, poświęcając dużo czasu – a później się okazało, że przegrałeś? Ile to razy kupiłeś typ – który się nie sprawdził a sprzedawca nie chciał oddać kasy, lub dać kolejny typ za darmo? Odpowiedz sobie sam.

Należymy do grupy zrzutowej a wygląda to tak:

Jest nas 3 – ja, kolega, przedstawiciel. Ja wraz z kolega przelewamy pieniądze do przedstawiciela, który wysyła typ na email oraz numer telefonu jako wiadomość sms. Znam bardzo dobrze tą osobę, robiłem kilka razy udane interesy z nim. Mogę z całą odpowiedzialnością ręczyć za nią. Oczywiście po rozmowie ze mną – kontakt będzie udostępniony.


Coś o typach:

Są to jedne z najlepszych typów dostępnych w Internecie. Jeden typ kosztuje aż 250$ - czyli około 780 zł. Kurs typów jest od 1,8 do nawet 3,00.

Trafność typów: 78%.

Link do strony dostaną osoby które zakupią przynajmniej 2-3 typy.

Na chwilę obecną grupa jest otwarta, jeżeli będzie już grupa, gdzie typ będzie nas kosztował 10zł zamkniemy ja.

Koszt typów: to tylko 15zł. Jak typ nie wejdzie – dwa za darmo.

Docelowo będzie w przyszłości 10zł. Jest to jedna z najniższych cen jaką można zaproponować - wystarczy tylko zobaczyć jaka cena jest u konkurencji oraz jaka jest trafność tych typów.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na GG: 7679878 ( niewidoczny ). Lub pisać w tym temacie.


RE: Zrzutka na typy – najlepsze w sieci. - Damkofr - 01-01-2014 23:58

nikt w ciemno w to nie wejdzie. Gdzie mam dowod ze naprawde mają taką skutecznosc? Było na tym forum już wielu ktorzy oferowali cos takiego i najczesciej dobrze sie to nie konczylo Wink


RE: Zrzutka na typy – najlepsze w sieci. - Artiis - 02-01-2014 00:31

Link do strony dostaną osoby które zakupią przynajmniej 2-3 typy.

A tam wszystko podane jak na tacyWink. Nie chcesz nie wchodź.


RE: Zrzutka na typy – najlepsze w sieci. - toonwie - 02-01-2014 00:46

wątpię żebyś znalazł partnera ale powodzenia Smile


RE: Zrzutka na typy – najlepsze w sieci. - Artiis - 02-01-2014 01:45

Jeżeli ktoś chce kupować typy od jakiejś osoby za 20-30zł to okey Wink. U nas przy 2-3 kupionych typach - ujawniona jest strona z której korzystamy ( działa od ponad 6 miesięcy ). Tam wszystko jest podane na tacy - każdy typ i wynik.


RE: Zrzutka na typy – najlepsze w sieci. - duzypawel - 02-01-2014 10:30

a jaki jest sens NIEujawniania adresu strony, z której korzystacie?


RE: Zrzutka na typy – najlepsze w sieci. - Admin - 02-01-2014 10:41

nie wspieramy zbiórek na forum.


Zrzutka na typy – najlepsze w sieci. - Admin - 02-01-2014 10:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.