Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? (/Temat-Jak-zaczac-zarabiac-w-mlodym-wieku-82914)

Strony: 1 2


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - szufliko - 02-01-2014 14:02

w Realu chcesz zarabiać? To już lepiej w Biedronce...
może w jakiejś budce z kebabami to by cię zatrudnili albo Roznoś ulotki....


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - asiorek - 02-01-2014 14:28

@[Babcia_Irenka]

(02-01-2014 13:57)Babcia_Irenka napisał(a):  Dużo wcześniej zanim się do ciebie zgłosiłem też się zajmowałem PPA. Znalazłem jedną niszę która mi przyniosła trochę $. Mnie w PPA zniechęciło najbardziej to że nie mogłem znaleźć unikalnej niszy na której można łatwo zarobić. Zdarzają mi się takie może dwa razy do roku i jakiś pieniądz z tego jest. Poczekamy zobaczymy jak to się z PPA potoczy, może coś znajdę, może nie Tongue

Przeesadzasz, dlaczego ? Hmm, zrobienie prostego ładnego hacka działającego 2 progress bary i 2 buttony kilka text boxów itp to jest niespełna godzina może półtora godziny dla kompletnego laika, który z VB nie miał wgl styczności a z programowaniem to już całkiem. Wiem to po sobie bo wczoraj zrobiłem pierwszy sswój hack do gry na andka i ios'a jeszcze kilka usprawnień, ale jak na 1 aplikacje to jest naprawdę zajebista. Druga sprawa nisze, szczerze nawet na oklepanych zarobisz, tylko trzeba ruszyć głowa Wink Ja w grudniu jakoś od 14 grudnia do ostaniej godziny grudnia zarobiłem 99$ i wypłaciłem ( było by 101 ale 2 na pkt poszlo d; ) Zobacz na moją sygnaturkę, 2 dzień stycznia a ja już mam 120zl, wystarczy troszkę zaangażowania, a nawet będąc laikiem staniesz sie bogatszy , o 2 krotnie wyższą wartość wypłaty twoich rodziców Wink Jak robiłem z diqtionem dałm ikilka nisz zrobilem bloga promowalem, zarobilem tylko na 1 niszy 11$ w ciagu chyba 2msc ; ) Teraz z 2 głównych nisz wpada mi średnio dziennie 20$ Smile Dobra promocja, troszkę skrótów i nawet bez bloga zarobisz Wink Co prawda sam się uczę, ale jak na laika to chyba dobrze mi idzie? np taki @[bodek7654] Potwierdzi, że pracuje, i szukam rozwiazania sam, a nie spamuje po forach czy gdzieś jak dodac obrazek w VB czy jak wrzucić plik na FC bo to są banały. I nawet jak napiszesz poradnik gdzie tłumaczysz łopatologicznie , to i tak się ktoś przyczepi bo nie uwzględniłeś, jak to czy tamto zrobić.. ! Dobra motywacja ( u mnie jest marna ;d ) I troszkę chęci i czasu, w sumie ja nic nie robie ( nie dosłownie Jerk2)


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - persik06 - 04-01-2014 13:10

Ja jak byłem młodszy to zarabiałem już pracującSmile A dokładniej jest u mnie w mieście Szczecin firma które zatrudnia młode osoby od 15lat do różnych firm. Ja pracowałem przy maszynie i w miesiąc miałem 1200zł Pozdro


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - karatorq - 06-01-2014 20:43

Zawsze możesz kupować różne przedmioty na allegro, po czym sprzedawać drożej.
Czy to w licytacji, czy to po prostu szukać okazji!


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - fryzjer - 06-01-2014 21:09

up@
ale do tego trzeba założyć DG co się wiąże z kosztami więc musisz mieć też jakiś przychód bo ci się nie będzie opłacać


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - Inwestor25 - 06-01-2014 21:53

w moim mieście osoby do pracy od 16 roku życia przyjmują tylko do roznoszenia ulotek, ewentualnie po znajomości gdzieś do drobnych prac

szukanie pracy zacząłbym od ogłoszenia w jakimś serwisie ogłoszeń, coś na zasadzie że masz te 16 lat a chcesz zacząć pracę, że znasz się na tym i na tamtym i chcesz podjąć pracę na wakacje. Są ludzie, którzy szukają młodych osób do pracy, ale trzeba uważać żeby sie nie naciąć na jakiegoś oszusta


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - draco221 - 06-01-2014 21:56

ciekawe podejscia


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - kazudoki - 06-01-2014 22:38

Założyć izzyKONTO i robić wszystko, do czego nie jest wymagana pełnoletność. Handel Allegro, prowadzenie fanpage, projektowanie ciuchów na CupSell. Jest sporo opcji Smile


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - danielkos83 - 14-01-2014 23:48

najlepiej na facebooku moim zdaniem


Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - Artinesse - 03-03-2018 12:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.