Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? (/Temat-Jak-zaczac-zarabiac-w-mlodym-wieku-82914)

Strony: 1 2


Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - Babcia_Irenka - 01-01-2014 22:05

Siemka, chciałbym sobie w niedalekiej przyszłości jakoś zacząć zarabiać pieniądze. Wiem, że to forum o zarabianiu i jest tu mnóstwo sposobów jak "roić hajs", ale mi to nie wystarcza. Chcę znaleźć jakąś pracę na krótki okres czasu najlepiej w wakacje. Jak już wyżej wspomniałem będzie to w niedalekiej przyszłości czyli po ukończeniu 16 roku życia (No może ciutke wcześniej Tongue).
Nie interesuje mnie zbieranie truskawek, koszenie trawników (sam mam ogromne podwórko do skoszenia Xpokerface) itp. Chcę zarobić na czymś ciekawszym. Moje pytania do was, Jaki jest minimalny wiek do tego aby gdzieś pracować, Gdzie mogę pracować w tak młodym wieku.
W pobliżu mam miasto ok 50.000 mieszkańców, są tam różne sklepy itd.
Obecnie interesuje się komputerami, głównie ich składaniem, konserwacją, naprawą. Czy jest możliwość abym się zatrudnił w jakimś sklepie \ serwisie komputerowym? Może podacie mi jakieś inne pomysły gdzie ewentualnie mógłbym się zatrudnić.
Pozdrawiam! Heart


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - jaro225 - 01-01-2014 22:12

Dlaczego pytasz o takie rzeczy na forum?
Idź do tego miasta, poszukaj tych sklepów i popytaj, czy byłaby taka możliwość, aby mogli ciebie tam zatrudnić. Nie ma tu żadnej wróżki, która mogłaby ci powiedzieć w którym sklepie/serwisie w twoim mieście możesz się zatrudnić...


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - mmr - 01-01-2014 23:00

W sumie to faktycznie dziwne pytanie na forum o zarabianie przez internet. Raczej skorzystaj z for lub portali, które dają ogłoszenia o pracę, bo tu raczej nie dowiesz się zbyt wiele. Jaro225 dobrze Ci podpowiada. Na tą chwilę jedyne co przychodzi mi do głowy to FM, bo tam możesz zostać dystrybutorem od 16-tego roku życia i pracujesz kiedy Ci pasuje. Kwestia zaangażowania i cierpliwości.


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - Lesek - 02-01-2014 00:50

@up nie radzę się pakować w FM Group jeśli chce mieć się jeszcze znajomych i życie towarzyskie, można działać w FM Group podobnie jak ja i sprzedawać produkty swojej rodzinie, sobie i znajomym. Nic nas to nie kosztuje a jakiś grosz wpadnie. Dodam jeszcze od siebie, że produkty tam są całkiem dobre i moja rodzina jak i wiele osób poleca.
Jednak trzeba uważać na wszystkich oszołomów i wielkich "biznesmenów" którzy mają papkę w mózgu.
W drzewko i budowanie swojej sieci można się bawić, ale tak jak powiedziałem wcześniej, nie radzę się w to pakować.


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - asiorek - 02-01-2014 01:06

@[Babcia_Irenka]
A ja ci polecam PPA Big Grin Lubisz informatykę, nie musisz czekać, działaj Smile po co się przemęczać ? Big Grin


Odp: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - TastemanPL - 02-01-2014 08:02

Jakby to powiedziała koleżanka. Jak? Jak najszybciej :-)

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - Babcia_Irenka - 02-01-2014 11:42

(02-01-2014 01:06)asiorek napisał(a):  @[Babcia_Irenka]
A ja ci polecam PPA Big Grin Lubisz informatykę, nie musisz czekać, działaj Smile po co się przemęczać ? Big Grin
Powiedziałem, że lubie grzebać w komputerach czyli wolę hardware od software, czyli od siedzenia w internecie Tongue W PPA nie szło mi za dobrze nie umiałem znaleźć dobrej niszy, bardzo dużo poświęciłem na to czasu ale prawie nic nie zarobiłem.


Odp: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - asiorek - 02-01-2014 11:48

Pisz pw ;-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - rozekrr - 02-01-2014 13:42

(02-01-2014 11:42)Babcia_Irenka napisał(a):  W PPA nie szło mi za dobrze nie umiałem znaleźć dobrej niszy, bardzo dużo poświęciłem na to czasu ale prawie nic nie zarobiłem.
Trochę przesadzasz, pamiętam jak zgłosiłeś się nawet do mnie, nie byłeś zbyt aktywny w PPA i nie posiedziałeś w nim długo. Raptem zrezygnowałeś i na tym się skończyło, i to był błąd bo dziś miałbyś dobrze rozwinięty blog i autopilota, od czasu to czasu, wrzucał byś tylko nowe nisze.

Także sam sobie swój los załatwiłeś Wink


RE: Jak zacząć zarabiać w młodym wieku? - Babcia_Irenka - 02-01-2014 13:57

Dużo wcześniej zanim się do ciebie zgłosiłem też się zajmowałem PPA. Znalazłem jedną niszę która mi przyniosła trochę $. Mnie w PPA zniechęciło najbardziej to że nie mogłem znaleźć unikalnej niszy na której można łatwo zarobić. Zdarzają mi się takie może dwa razy do roku i jakiś pieniądz z tego jest. Poczekamy zobaczymy jak to się z PPA potoczy, może coś znajdę, może nie Tongue