Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam fanpage- ponad 3 tyś LIKE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam fanpage- ponad 3 tyś LIKE (/Temat-Sprzedam-fanpage-ponad-3-tys-LIKE-82913)



Sprzedam fanpage- ponad 3 tyś LIKE - mlekoju - 01-01-2014 21:57

1.Nazwa przedmiotu :fanpage na facebooku
2.Opis przedmiotu : Profil o tematyce erotyki, dopiero niedawno zamieniony z konta na fanpage więc mało zdjęć jest jeszcze, tutaj sobie zobaczcie ten profil https://www.facebook.com/zboczonelaski
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : w tym dziale bądź na pw
5.Cena : 150 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy ewentualnie paypal Big Grin


Tak więc śmiało zapraszam Jerk2
WARTO potencjał ogromny, sprzedaję bo potrzebuję kasy i nie dam rady kolejnego profilu ogarnąć na ten moment. Jeżeli cena mnie zadowoli to sprzedam, mogę się zawsze rozmyślić Idea


RE: Sprzedam fanpage- ponad 3 tyś LIKE - bblazej1993 - 01-01-2014 22:36

no 3 gr za fana coś duża ta cena ale proszę napisać


RE: Sprzedam fanpage- ponad 3 tyś LIKE - bubu234 - 02-01-2014 11:21

150 zł za fanpage 3k o zerowej aktywności? Jak zejdziesz na ziemię i będziesz chciał go sprzedać za realną kwotę to odezwij się na pw.


RE: Sprzedam fanpage- ponad 3 tyś LIKE - mlekoju - 02-01-2014 16:22

(02-01-2014 11:21)bubu234 napisał(a):  150 zł za fanpage 3k o zerowej aktywności? Jak zejdziesz na ziemię i będziesz chciał go sprzedać za realną kwotę to odezwij się na pw.

Zerowa aktywność? Przecież wyraźnie napisałem, że konto zmienione z konta osobistego, niecałe 2 tygodnie temu zrobiłem tę konwersje.

Nie zejdę z ceny, znam możliwości profilu, jeżeli nikt nie kupi to będę go dalej prowadził i na nim zacznę zarabiać w inny sposób.

Szybko się on rozwija, bez żadnej wymiany dziennie dochodzi po prawie 100 osób do profilu, wszystko to realne like Jerk2 2 tygodnie temu było 2 tyś fanów.


RE: Sprzedam fanpage- ponad 3 tyś LIKE - bubu234 - 03-01-2014 20:15

Powodzenia, nikt nie kupi fp 3k za 150 zł.


Sprzedam fanpage- ponad 3 tyś LIKE - yazir - 17-02-2014 02:25

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.