Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VideoPlayer prosto na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: VideoPlayer prosto na stronie (/Temat-VideoPlayer-prosto-na-stronie-82864)

Strony: 1 2


VideoPlayer prosto na stronie - TastemanPL - 31-12-2013 23:33

Witam gdzieś na tym forum czytałem ale nie wiem gdzie. Jaki kod wpisać by na mojej stronie pojawił się player i ktoś bezpośrednio z mojej strony potrafił napełnić mi kieszeń


RE: VideoPlayer prosto na stronie - sqmany - 01-01-2014 19:21

<iframe src="http://playerhd.pl/xxxx" frameborder="0" scrolling="no" width="850" height="600"></iframe>


RE: VideoPlayer prosto na stronie - nakedowa - 01-01-2014 20:29

Ukrycie stopki daje 50% większą konwersje.Smile


RE: VideoPlayer prosto na stronie - jaro225 - 01-01-2014 20:56

@up lecz jest to łamanie prawa w tym momencie Smile


RE: VideoPlayer prosto na stronie - bonusik - 02-01-2014 14:53

Próbował ktoś już umieszczać na stronę?
Jak ja spróbowałem to umieściło, ale część strony na której player się znajduje, taki wycięty fragment i ucięty trochę player. Wie ktoś jak umieścić sam player?


RE: VideoPlayer prosto na stronie - Teos - 02-01-2014 15:17

(01-01-2014 20:56)jaro225 napisał(a):  @up lecz jest to łamanie prawa w tym momencie Smile

A jeżeli na głównej stronie tego "portalu" gdzie są te playery jest wielkimi literami napisany regulamin, a na podstronach już go nie ma, nadal łamiemy prawo ? Albo jak dam sam link do regulaminu korzystania z serwisu a nie treść.

Pytam hipotetycznie bo nie korzystam z tego sposobu.


RE: VideoPlayer prosto na stronie - bonusik - 02-01-2014 15:42

@up
A próbowałeś umieścić tego playera na stronie?
U mnie to wygląda jakby jakiś błąd był i kawałek innej strony wyświetliło na mojej.


RE: VideoPlayer prosto na stronie - patryk0407 - 02-01-2014 15:48

bonusik to coś masz nie halo, nie wiem czemu bo powinno jak wyżej mówią dobrze to wyświetlać, spróbuj to hmm zmienić albo podumać sam co i jak


RE: VideoPlayer prosto na stronie - jaro225 - 02-01-2014 16:12

(02-01-2014 15:17)Teos napisał(a):  
(01-01-2014 20:56)jaro225 napisał(a):  @up lecz jest to łamanie prawa w tym momencie Smile

A jeżeli na głównej stronie tego "portalu" gdzie są te playery jest wielkimi literami napisany regulamin, a na podstronach już go nie ma, nadal łamiemy prawo ? Albo jak dam sam link do regulaminu korzystania z serwisu a nie treść.

Pytam hipotetycznie bo nie korzystam z tego sposobu.

Jeżeli na stronie, gdzie ktoś zapisuje się do płatnej subskrypcji nie ma regulaminu, jest to łamanie prawa, gdyż konsument musi być powiadomiony o ewentualnych kosztach.


RE: VideoPlayer prosto na stronie - bonusik - 02-01-2014 17:24

Mam coś takiego:
<iframe src="http://playerhd.pl/xxxx/1111/nazwa" frameborder="0" scrolling="no" width="850" height="600"></iframe>
Na stronie mi daje ramkę, w której wyświetla mi się STRONA z playerem, nie sam player.
Jak umieścić na stronie SAM player BEZ reszty strony?