Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa polityka płatności AstroCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Nowa polityka płatności AstroCash.org (/Temat-Nowa-polityka-platnosci-AstroCash-org-82856)



Nowa polityka płatności AstroCash.org - AstroCash.org - 31-12-2013 20:45

Witajcie jeszcze w starym 2013 roku! Smile

Wraz ze startem konta walutowego w naszym serwisie, nastąpi kilka zmian dotyczących płatności.

Mianowicie:
- Wypłata na konto walutowe w PL (Polsce): min. 100$, prowizja 15$ (stała prowizja),
- Wypłata na konto zagraniczne: min. 100$, prowizja 25$ (stała prowizja),
- Wypłata na konto w walucie PLN (Polski Złoty): min. 10$, prowizja 0$ (dużo wyższy kurs niż był dotychczas)

Polacy chcący zlecić wypłatę na konto walutowe MUSZĄ dopisać słowo "WALUTOWE" zaraz po imieniu i nazwisku.
Przykład: Jan Kowalski WALUTOWE

Umowy o dzieło dostępne tylko w walucie PLN.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać w tym temacie. Proszę o zastosowanie się do tych informacji wraz z 1 stycznia 2014 roku.

Pozdrawiam!

PS. W wersji V2 AstroCash, informacje dotyczące UMOWY oraz wypłaty na konto WALUTOWE, będziecie zaznaczać w check boxach Smile


RE: Nowa polityka płatności AstroCash.org - Slight - 31-12-2013 21:52

A 'szybkie' dalej będą, tak?


RE: Nowa polityka płatności AstroCash.org - AstroCash.org - 31-12-2013 22:26

(31-12-2013 21:52)Slight napisał(a):  A 'szybkie' dalej będą, tak?

Tak Smile


RE: Nowa polityka płatności AstroCash.org - max188 - 01-01-2014 17:46

Jeśli mam konto w PLN (umowa wiadomo tez w PLN) to mam rozumieć ze w mailu nic nie musze pisac?

E-mail z danymi do umowy juz wyslalem a teraz widze ten temat.


RE: Nowa polityka płatności AstroCash.org - AstroCash.org - 01-01-2014 21:39

(01-01-2014 17:46)max188 napisał(a):  Jeśli mam konto w PLN (umowa wiadomo tez w PLN) to mam rozumieć ze w mailu nic nie musze pisac?

E-mail z danymi do umowy juz wyslalem a teraz widze ten temat.

Nic nie musisz dopisywać Smile tylko i wyłącznie UMOWA po imieniu i nazwisku Smile


RE: Nowa polityka płatności AstroCash.org - BigSmoke - 18-03-2014 00:01

Ile muszę czekać na akceptacje pierwszej wypłaty na Astrocashu z mojego poleconego Smile ?

Odpowie w końcu ktoś ?