Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
To czy To - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: To czy To (/Temat-To-czy-To-82826)



To czy To - DarkKiller - 31-12-2013 10:52

Witam potrzebuje dobrego hostingu i jestem w kropce.
Do wyboru mam biznes-host i o12.
Obydwa te serwisy mają bardzo dobrą opinie, dobry kontakt...
Z początku korzystałbym ze zwykłego hostingu www a po jakimś czasie vps z directadmin od biznes-host lub dedyk od o12.
Obydwie te firmy są bardzo dobre i niewiem z której skorzystać.


RE: To czy To - linoskoczek - 31-12-2013 20:30

Biznes-Host, bo potem łatwiej przejdziesz z hostingu na VPS. Pozatym swego czasu czytałem więcej negatywnych o o12, choć być może to tylko zbieg okoliczności. Pozatym, o12 ma hosting bez limitu ani pojemności, ani transferu, więc ja od razu bym to eliminował. Lepiej mieć granicę widoczną, niż niewidoczną, bo Ty i tak możesz przekroczyć nielimitowany transfer, a tym bardziej pojemność - normalka.
Możesz ewentualnie spojrzeć na ofertę MintsHost, bo aktualnie to Biznes-Host na innej stronie z jakby innym podwłaścicielem - nie wiem jak to nazwać. Sprawdź też kody rabatowe do obu serwisów.


RE: To czy To - DarkKiller - 01-01-2014 09:33

O dzięki za rozwianie wątpliwości co do hosta, jeszcze jedno pytanie...
Napisałeś że łatwiej przejdę z hostu na VPS, z tego co mi wiadomo to miedzy planami można się poruszać bardzo łatwo a miedzy maszynami trzeba wszystko przerzucić...


RE: To czy To - linoskoczek - 01-01-2014 12:36

Tak, między planami w hostingach WWW można przejść od ręki, czyli płacisz i podwyższają Ci parametry.
Z serwerami VPS czy dedykowanymi będzie inaczej, bo faktycznie trzeba przenieść wszystkie dane. Jednakże łatwiej przenieść dane z serwera, który jest w tej samej firmie, bo support podpowie co trzeba dokładnie zrobić.


RE: To czy To - DarkKiller - 02-01-2014 15:29

@Linoskoczek dzięki za rozjaśnienie sprawy...

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA