Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niepublikowana strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Niepublikowana strona (/Temat-Niepublikowana-strona-82813)



Niepublikowana strona - Qnc - 30-12-2013 23:22

Witam. Od jakiegoś czasu prowadzę fp na facebook. Jak doszedłem do 320 lajk przez dłuższy okres miałem przerwę i brak motywacji do prowadzenia go dalej, jednakże ostatnio (kilka dni temu) zauważyłem jak moja strona bez żadnej konkretnej aktywności ani powodu zdobywa lajki (było ich tak koło 200). Stwierdziłem, że to może być dobry okres do prowadzenia strony więc wróciłem do aktywnego jej prowadzenia przez co na dzień dzisiejszy mój page ma blisko 1300 like zrobione w jakieś 2/3 dni. No i tu zaczyna się problem. Mój fp publikuje głównie czarny humor na dość konkretnym poziomie, tudzież od czasu do czasu jakieś z lekka gimbusiarskie treści itp. Dzisiaj zaczął się mój problem. Wchodzę rano na facebook, i zamiast zobaczyć stronę startową widzę tę od logowania. Loguję, się i dostaję powiadomienie, że na jednej z moich stron skasowano treść. Myślę, sobie, że ktoś mógł się zdenerwować no i trudno. Blokada na 12h. 3 godziny później znowu wchodzę na fejsa i dostaje to samo powiadomienie i kolejne 12h. Dzisiaj na wieczór loguje się i dowiaduję się, że moja strona przestała być publikowana za kolejną treść. I tu mam pytanie do zorientowanych w temacie. W przypadku w, którym udostępniłem treść, która została zgłoszona, czy istnieje szansa, że facebook przejrzy także inne wrzucane przeze mnie treści? Bo mam podejrzenia co do faktu, że moja strona jest zawieszona, ale chciałbym być pewny czy może zaistnieć sytuacja jak ta opisana powyżej.


RE: Niepublikowana strona - mlekoju - 30-12-2013 23:34

Jak wrzucasz jakieś rasistowskie obrazki czy hasła to ludzie często to zgłaszają.
Jak jest za dużo takich zgłoszeń dostajesz bana, a widocznie po 3 blokują Twoją stronę.


RE: Niepublikowana strona - Qnc - 30-12-2013 23:49

(30-12-2013 23:34)mlekoju napisał(a):  Jak wrzucasz jakieś rasistowskie obrazki czy hasła to ludzie często to zgłaszają.
Jak jest za dużo takich zgłoszeń dostajesz bana, a widocznie po 3 blokują Twoją stronę.

Domyślam się tyle, że dziwi mnie kilka rzeczy:
1. Strony po 20 - 30k like jakoś sobie żyją wrzucając gorszy content, ja mam ledwo ponad 1k.
2. Nie powiem, że wrzucam "lekkie" treści, ale akurat 1 i 2 o, których pisałem należały do takich, których można się uczepić ale tylko jak komuś bardzo na tym zależy.
3. Ja kumam, że ludzie zgłaszają ale jakoś szybko mi się te powiadomienia nawarstwiły.


RE: Niepublikowana strona - mlekoju - 30-12-2013 23:54

Możliwe, że komuś podpadłeś, albo konkurencja chciała Cię wygryźć, bo innego pomysłu nie mam teraz.


RE: Niepublikowana strona - kamilesik - 09-01-2014 18:58

Niestety ale blokowanie zależy też od szczęścia i liczby "przyjaznych osób..."