Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
A'la kwejk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: A'la kwejk (/Temat-A-la-kwejk-82800)

Strony: 1 2 3 4


RE: A'la kwejk - Mkiyy - 09-01-2014 22:12

(30-12-2013 20:35)DarkKiller napisał(a):  BARTO piszesz, że 1K to nierealistyczny cel... Spójrzmy Np. Na stronę czadersi.pl mają oni prawie 1K a nie są zbyt znani...

(30-12-2013 19:56)barto napisał(a):  jeśli chodzi o serwis ala kwejk, cóż kopia pozostanie zawsze kopią. 1 K odsłon docelowo to nie jest nierealistyczny cel, ale strona musi przyciągać.
Powiem krótko, próbuj ! Smile



@top
Ciężko będzie się wybić, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Spróbuj zrobić coś ala kwejk, popracuj nad tym dobrze, stwórz może jakieś podkategorie, chodzi mi o np. suchary, śmieszne, sam nie mam pomysłów, musisz Ty na to wpaść, 2razy to przeanalizować i jak już przeanalizujesz, to jeszcze 100razy przeanalizuj czy to może być to co może przyciągnąć ludzi do Twojej strony.
Nie musi być nawet taka jak kwejk, wystarczy że zbierzesz pewną ilośc stałych bywalców, wypromujesz na kwejku i będziesz ciągle aktualizował, to reklama napewno jakaś już będzie- a w dzisiejszych czasach dobra reklama to skarb.


RE: A'la kwejk - czerwon55 - 09-01-2014 23:02

Memobongo
Memcity
Bigmem
walto



Kilka nazw wymyślonych na poczekaniu może trochę cię naprowadza życze powodzenia..:-D:-D


RE: A'la kwejk - djmiki - 13-01-2014 18:05

nie opłaca się take strony robić takich już jest milion Smile


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 13-01-2014 19:18

@Up jakbyś raczył przeczytać temat od początku to wiedziałbyś iż już przeszliśmy do innego pytania Smile

Myślałem coś nad nazwą związaną z troll czy coś... Macie coś ? Smile


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 18-01-2014 20:27

Do Zamknięcia