Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
A'la kwejk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: A'la kwejk (/Temat-A-la-kwejk-82800)

Strony: 1 2 3 4


RE: A'la kwejk - marek677 - 03-01-2014 18:11

Dalej nie rozumiem po co komu drugi kwejk, skoro jest już jeden.


RE: A'la kwejk - Madroxx - 03-01-2014 18:17

(03-01-2014 18:11)marek677 napisał(a):  Dalej nie rozumiem po co komu drugi kwejk, skoro jest już jeden.

Drugi Kwejk ? Ty chyba w piwnicy żyjesz.

Od Kwejka powstało już setki stron tego typu.

Według mnie to już się nie opłaca w to wchodzić chyba, że masz coś unikalnego tak jak pisał szanowny Qwik.


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 03-01-2014 19:26

@Up jestem uparty i mam zamiar w to jednak wejść... Z czasem postaram się dodać czat dla zarejestrowanych użytkowników by umilić atmosfere i zachęcić do zostania na niej ( czat na takiej zasadzie jak jest na stronie firegifts.pl Smile ) jak myślicie czy to dobry pomysł ?


RE: A'la kwejk - pajak-lapacz - 04-01-2014 19:26

Myślę,że 1K spokojnie


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 04-01-2014 21:11

A co do czatu o którym pisałem Up post ?


RE: A'la kwejk - Nortix - 05-01-2014 02:30

Pierwszy raz z takim pomysłem się potyka żeby dodać czat na taką stronę z jednej trony fajnie ale z drugiej musiał byś mieć coś lub kogoś do pilnowania czatu.
Bo na pewno byś miał tam masakryczny spam zaczynając się od niewinnych ref-linków kończąc na linkach do programów partnerskich bo gimbusy by znalazły (na ich rozumowanie) niezłą niszę i strona przez coś takiego by traciła reputacje jeżeli można to tak w ogóle nazwać.
Moim zdaniem to taki średni pomyśl ale jeżeli będziesz chciał go dodać to najpierw zastanów się dwa razy czy warto.


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 05-01-2014 08:20

Co do pilnowania to nie będę miał problemu... Z tym czatem to się zastanawiam...
Dzięki za odpowiedz Nortix


RE: A'la kwejk - GrzesiX - 05-01-2014 13:43

Oczywiście, że się opłaca. Tendencja jest taka, że im mniej inteligentne obrazki tym większa popularność serwisu Jerk2


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 05-01-2014 14:45

No musze przyznać, że coś w tym jest Smile


RE: A'la kwejk - DarkKiller - 09-01-2014 18:50

Odświeżam... Mam jeszcze jedno pytanko, szukam jakiejś fajnej unikalnej nazwy dla stronki... Maci jaieś pomysły ?
Np. Bardzo podoba mi się nazwa Jebzdzidy.pl albo hardcorowo.pl
Szukam jakiejś fajnej unikalnej nazwy...