Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Inne] jaką grę Wolisz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Inne] jaką grę Wolisz (/Temat-Inne-jaka-gre-Wolisz-8276)



[Inne] jaką grę Wolisz - Kalis - 06-06-2010 19:13

Witam!
Od niedawana na naszej stronie pojawiła się ankieta a której możecie zagłosować na jedną z wymienionych tam gier. Ankieta ta nie "jest od tak sobie". Postanowiłem, że w grze która cieszy się w śród was największa popularnością stworzymy gildię/pogramy w party - spędzimy ciekawie czas Smile. Liczyłem na to, że wygra Silkroad.
Tak się stało Smile Gra ta posiada wiele zalet, ciekawy system party (postacie się tu uzupełniają, tworzą "jeden wielki organizm expiący"), dość rozbudowany system gildii oryginalny system jobow i wiele innych.
Gra niestety cieszy się złą sławą - ma to związek z wielką fala botów na serwerze międzynarodowym - przez co zawalonymi "spotami" i serwerami gdzie trzeba czekać na zalogowanie nawet kilka godzin.
Można jednak ominąć tą niedogodność, wybierając wersje inną od międzynarodowej. Po dłużysz zastanowieniu wybrałem serwer RuSRO - rosyjską wersję tej klimatycznej gry. Smile

Podsumowując, chciałbym stworzyć na serwerze RuSRO polską gildię, chciałbym również zorganizować kilka FULL EURO PARTY (8 ludzi rasy Europejskiej [W grze można być albo Chińczykiem albo Europejczykiem Big Grin] grającym w zgranym party w celu zdobycia expa, wykonania jakiejś pracy czy zabiciu bossa lub innego party XD).

Zapisy do gry proszę.................




[youtube]NPPnmcKVa3g&feature=player_embedded[/youtube]




Kod:
http://q--day.cba.pl/Gry1.html



RE: jaką grę Wolisz - Mozzilek - 06-06-2010 22:05

Ja się piszę Smile Ale będziesz mi musiał dać link do pobrania RuSRO i ewentualnie pomóc w rejestracji .


RE: jaką grę Wolisz - Kalis - 07-06-2010 19:10

nie ma problemu


RE: jaką grę Wolisz - haggard - 07-06-2010 20:02

Na rusro mam chyba konto jakis 35lv, ale nei pamiętam pw i nic. Jak grałem, gdzieś początki rusro to nie było źle, teraz nie wiem jaka sytuacja.


RE: jaką grę Wolisz - Kalis - 09-06-2010 16:17

nie jest źle zero lagów dużo mobów na spocie itp Big Grin


RE: jaką grę Wolisz - SZAFI - 09-06-2010 16:57

Wolę Cabal Big Grin


[Inne] jaką grę Wolisz - Hybrid1990 - 26-10-2019 19:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.